Komentāri

Pagājušajās brīvdienās vairāki desmiti sabiedriskā transporta pasažieru piedzīvojuši nervus kutinošus mirkļus, kad netālu no Vecrīgas autobusā ietriecies apvidus auto, kura vadītājs un pasažieri, visticamāk, bijuši kunga dūšā nu nepavisam nav vēlējušies sastapties ar policistiem.

Sestdienas pievakarē 11. novembra krastmalā ļaužu pilnā 3. maršruta autobusā ietriecies kāda jauna vīrieša vadīts “BMW X5”. Jāpiebilst, ka sadursme notikusi pēc tam, kad autobraucējs izdomājis pavizināties pa pretējo joslu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Protams, ziņa par notikušo nekavējoties sasniegusi kārtības sargus un uzsāktas aizbēgušo medības. Pirmo no ļoti steidzīgajiem jauniešiem jau uz Akmens tilta panākuši ceļu policisti. Viņš saslēgts roku dzelžos un nodots papildspēkiem no pašvaldības policijas.

Vēlāk atklājies, ka apvidus auto, kuru spējis apturēt vien autobuss, šajā pat vakarā varētu būt iesaistīts vēl kādā ceļu satiksmes negadījumā, otrpus Akmens tiltam.

Pagaidām kriminālpolicisti no plašākiem komentāriem par notikušo atturas. Šobrīd ierosināta lieta un noris izmeklēšana.

Foto

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl