Spraiga pakaļdzīšanās Vimbukrogā: policisti notver jau “pazīstamu” dzērājšoferi

1 komentārs
Spraiga pakaļdzīšanās Vimbukrogā: policisti notver jau “pazīstamu” dzērājšoferi
DEGPUNKTĀ

Pirmdien, 13. janvārī, kāda Vimbukrogā bāzēta uzņēmuma darbinieki pavisam nejauši nokļuva policijas pakaļdzīšanās epicentrā.

Kā izrādās, šis dullais brauciens sācies, kad vietējie policisti Vimbukroga ielās pamanījuši kādu jau labi zināmu automašīnu “Chrysler”. Tieši šī pati ekipāža automobiļa vadītāju bija apturējusi jau pirms mēneša. Toreiz šī sastapšanās pārkāpējam beigusies ar kriminālprocesu.

Ieraugot jau pazīstamo auto, policisti devušies tam pa pēdām, un drīz vien atklājies, ka arī šoreiz stūrētājs nebūt nevēlas sastapties ar likumsargiem.

Autovadītājs nereaģēja uz policistu lūgumu apturēt transportlīdzekli un turpināja braukt. Pakaļdzīšanās laikā šoferis “aizķēris” arī kādu citu automobili, taču arī tas viņu neesot apturējis.

Mirkli vēlāk šoferis gan piestājis ceļa malā, taču, izkāpjot no automašīnas, centies aizbēgt. Tajā brīdī izdevās viņu aizturēt.

Uz notikuma vietu izsaukta Valsts policija.

Turpmākā saruna atklāj, ka šī ir jau trešā reize, kad vīrietis pieķerts, vadot automašīnu alkohola reibumā un bez vadītāja apliecības – tātad pret viņu tiks ierosināts jau trešais kriminālprocess. Šajā reizē veikumu papildina arī bēgšana no policijas un avārijas izraisīšana.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!