Spraiga pakaļdzīšanās Rīgā: autovadītājs aptuveni divu promiļu reibumā mūk no policistiem

Svētdienas vakarā Rīgā notikusi spraiga pakaļdzīšanās, kas noslēgusies, pateicoties pāris vērīgiem jauniešiem, kuri nolēmuši iesaistīties un palīdzējuši apturēt neprātīgo šoferi.

Atpakaļ uz rakstu

3 komentāri

 • Ruslans

  Ruslans

  Par šo gadījumu protams saņemšu atbilstoši savu sodu...Bet vēlos lai visa informāciju būtu patiesā kā mani 4 stundas noturēja pašvaldības policijas mikro autubusa...Uz ko prasīju pašvaldības policijas darbiniekiem lai izved mani uz toleti bet viņu rīcībā bija ļoti nekorektiva vai tiešām mūsu pašvaldības policija var rīkoties pēc likuma kad cilvēkam paliek slikti un palūdzu lai isauc ātro medecinisko palīdzību...Ātra medeciniska palīdzība bija atbraukuši bet tā pie manis netika aicināti...Vēlējos sniegt miesas bojājumus un par transpotalidzekli tīšas mantas bojāšanu...Protams ka jau minēju par savu izdarīto saņemšu sodu...Bet vēlos lai likums arī nāk pretī ar to kas netika radīts sižeta...Lūdzu izvērtēt atbilstoši tam prasībām normām ko paredz likums...
 • Es

  Es

  Atis- lohs tu esi....
  Video mūzikas pavadījums man tikai skan vai citiem ar?
 • Atis

  Atis

  Un cik nevainīgi cilvēki varēja ciest?Kad beigsies šīs tupās municipāļu veiktās pakaļdzīšanās a pilsētu?Visi municipāļi ir konkrēti tupi mantkārīgi nelieši.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!