Spraiga pakaļdzīšanās Lestenē: “Opel” vadītājs izraisa sadursmi ar policijas auto

29 komentāri

Spraiga pakaļdzīšanās ceturtdien notikusi Lestenē! Lai aizturētu neprātīgo šoferi, operācijā nācās iesaistīties vairākām policijas ekipāžām. Rezultātā – sasists viens likuma sargu patruļas auto, bet pats bēglis attapies grāvī!

Kādam “Opel” vadītājam saķeršanās ar policiju sākusies jau brīdi pirms negadījuma uz Rīgas-Liepājas šosejas, kad netrafarētais policijas auto piefiksējis “opelīti” traucamies ar vairāk nekā 140 km/h. Policija sāka pakaļdzīšanos.

“”Opel” vadītājs nogriezās uz Lestenes pusi. Tālāk tika piesaistīti papildspēki. Iesaistījās divas policijas ekipāžas. Tas viss beidzās ar to, ka vadītājs avarēja, izraisot sadursmi ar trafarēto policijas automašīnu,” notikumus atstāsta VP Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs.

Avārijas brīdī “Opel” vadītājs tika izmests no automašīnas. Vadītājs tika nogādāts medicīnas iestādē, kur sniegta pirmā medicīniskā palīdzība.

“Šobrīd ir noformēts protokols par to, ka viņš nepakļāvās likumīgajām prasībām apturēt transporta līdzekli un bēga. Kā arī noskaidrots, ka valsts numura zīmes neatbilst automašīnai. Tātad šai automašīnai uzliktas citas mašīnas numura zīmes. Sīkāk vēl apstākļi tiek noskaidroti, un mēs turpinām strādāt,” stāsta Bahs.

Alkohola reibumā vīrietis nebija, un arī autovadītāja apliecība viņam ir. Pārgalvīgais braucējs bijis 1994. gadā dzimis Dobeles iedzīvotājs, kurš iepriekš jau bijis policijas redzeslokā.