“Šoks. Pirmā avārija 15 gados!” Autovadītāja nepamana motociklistu, un notiek sadursme

5 komentāri

Rīgas pašvaldības policijas darbinieki Ķengaragā kļuvuši par aculieciniekiem ļoti nepatīkamai motocikla un vieglās automašīnas sadursmei.

Ap plkst. 18.00 vienā no Maskavas ielas noslogotākajiem krustojumiem atskanējis nepatīkams blīkšķis, kas licis atskatīties it visiem tobrīd tuvumā esošajiem ļaudīm. Arī policistiem, kuri izbraukuši no kādas netālas šķērsieliņas.

Kamēr notikuma vietā ieradās mediķi un ceļu policija, pašvaldības policijas darbinieki piefiksēja aculiecinieku datus un tālāk nodeva visu informāciju ceļu policijai.

Var teikt, ka motocikla vadītājam paveicies, jo ārsti viņam konstatējuši vien salīdzinoši vieglas traumas un ķermeņa sasitumus, tomēr vīrietis nogādāts slimnīcā, lai veiktu papildu pārbaudes.

Tāpat ārsti notikuma vietā pārliecinājušies, ka vieglās automašīnas vadītāja negadījumā nav cietusi. Visi tālākie darbi, kā arī notikušā izmeklēšana uzticēta ceļu policistiem. Taču jādomā, ka vaina par avārijas izraisīšanu būs jāuzņemas automobiļa vadītājai, kurai, veicot kreiso pagriezienu, bija jādod ceļš pretim braucošajiem transporta līdzekļiem.