Šoferis Ziepniekkalna pagalmā alkohola reibumā rībina “hitus”

12 komentāri

Kāds šoferis, kurš pat vienreiz jau brīdināts, neizlēma izgulēt dzērumu, bet deva priekšroku sēsties pie stūres vairāku promiļu stiprā reibumā, vēsta “Degpunktā”.

Pirms pāris dienām ne viens vien Vaiņodes ielas iedzīvotājs pamodies no apdullinoša trokšņa, kas nācis no kāda daudzdzīvokļu namu pagalmā novietota auto. Tajā sēdošie, spītējot agrajai rīta stundai, “uz pilnu klapi” skandinājuši parasti mikroautobusos dzirdētus “zelta” hitus.

Uz notikuma vietu tika norīkota Rīgas pašvaldības policijas autopatruļa, kura ieradās un konstatēja automašīnu “Ford” ar divām personām tajā. Gan pēc smakas, gan pēc runas veida bija jūtams, ka abas personas bija alkohola reibumā, personas automašīnā atskaņoja un skaļi klausījās mūziku. Vīriešiem tika aizrādīts, teikts, ka jāpārtrauc pārkāpums un jādodas atpūsties.

Vīrietim šķita saprotams, ka jāturpina diena bez mūzikas un visādiem izgājieniem, kas traucē mieru citiem, apņemoties slēgt mašīnu ciet un doties prom.

Personas uzklausīja policijas darbiniekus, aizslēdza automašīnu un devās prom. Policijas darbinieki, atrodoties daudzdzīvokļu mājas pagalmā, aizpildīja savu ziņojumu par padarīto un pamanīja, ka pēc apmēram 15 minūtēm dzīvojamajā ēkā iegājušais vīrietis izgāja no tās ārā, iesēdās “Ford” un sāka braukt. Tobrīd policijas darbinieki aizšķērsoja autovadītājam reibumā ceļu.

Tā kā inspektoriem nebija šaubu, ka šoferis ir piedzēries, viņš aizturēts un uz notikuma vietu izsaukti ceļu policisti. Taču ar to viss nav beidzies, jo, ielūkojoties datubāzēs, atklājies, ka vīrietim nav arī derīgas autovadītāja apliecības, tādēļ šis brauciens no administratīva pārkāpuma drīz vien kļuvis par kriminālu nodarījumu.

Vīrietis: “Kam tas viss?”

Policija: “Tev taču teica, lai nebrauc. Teica?”

Vīrietis: “Teica, protams.”

Policija: “Kāpēc brauci?”

Vīrietis: “Kas man? Ko man tagad nošauties? Dod pistoli, es nošaušos. Tepat, uz vietas, jūsu acu priekšā. Ko man darīt? Man taču vajag darbu, ļoti vajag. Cilvēki, ko jūs darāt?”

12 komentāri