Šoferis uz šosejas pie Ogres “nogriež” citam ceļu un izraisa smagu sadursmi

3 komentāri
Šoferis uz šosejas pie Ogres “nogriež” citam ceļu un izraisa smagu sadursmi

Trešdien ap plkst. 11.00 mediķu un ceļu policistu palīdzība bija nepieciešama diviem vīriešiem, kuri iekļuvuši nopietnā avārijā uz Rīga-Daugavpils šosejas pie Ogres. Incidentu izraisīja viens no šoferiem, kurš, nepārliecinoties par drošību, izbrauca priekšā kādam apvidus auto.

Neveikls un nepārliecinošs manevrs labi pārredzamā ceļa posmā uz šosejas starp Ikšķili un Ogri beidzās ar iespaidīgu divu mašīnu sadursmi. Incidents notika pie pagrieziena uz apdzīvotu vietu Elkšņi. Kāda ”Volkswagen Passat” vadītājs, braucot ārā no mazākas nozīmes ceļa, nepalaida pa galveno ceļu braucošo ”Volkswagen Tiguan” apvidus auto.

“Tiguan” vadītājam tobrīd vairs nebija kur likties un sekoja trieciens. Kaut arī no malas incidenta sekas izskatījās nopietnas, abu braucamrīku vadītāji cauri tikuši ar samērā vieglām traumām.

Vīrieši ātri vien nonākuši mediķu aprūpē un drīzumā tikuši hospitalizēti, lai drošības labad pārliecinātos, ka trieciens nav atstājis sekas. Abi braucamrīki avārijas vietu pameta ar evakuatora palīdzību.