Komentāri

Brīdī, kad Pļavniekus jau pamazām ieskāvusi tumsa, vietējā policijas iecirknī atskanējis telefona zvans. Vienā no Salnas ielas iekšpagalmiem uzdzīvojot kāds vīrs, kurš savā automobilī atskaņojot skaļu mūziku un, iespējams, turpat pie stūres cilājot grādīgā pudeli.

Kamēr policisti devušies uz norādīto vietu, šoferis jau paguvis pārvietoties neatkarīgi no tā, ka tika lietoti grādīgi dzērieni.

Lai arī braucēja meklējumos tika iesaistītas vairākas policijas ekipāžas, pēc brīža vīri secinājuši, ka iespējamais pārkāpējs šai pusē vairs nav sastopams un par aizdomīgā auto pazīmēm ziņojuši citiem galvaspilsētā patrulējošajiem kārtības sargiem.

Sākusies viņa meklēšana un drīz vien – pakaļdzīšanās. Kā tā notika – skaties VIDEO!

Zināms ir arī tas, ka apreibušā “stūres vīra” braucamrīks tajā pašā vakarā nonācis policijas stāvlaukumā, savukārt kungs mājup devies kājām, bez autovadītāja apliecības, to iemainot pret soda protokolu.

Neapdomīgais lēmums šim šoferim beigsies ar pamatīgiem tēriņiem, dažām dienām policijas izolatorā un iespēju pēc dažiem gadiem vēlreiz sēsties auto skolas solā.

 

 

Lasi vēl