Komentāri

Brīdī, kad Pļavniekus jau pamazām ieskāvusi tumsa, vietējā policijas iecirknī atskanējis telefona zvans. Vienā no Salnas ielas iekšpagalmiem uzdzīvojot kāds vīrs, kurš savā automobilī atskaņojot skaļu mūziku un, iespējams, turpat pie stūres cilājot grādīgā pudeli.

Kamēr policisti devušies uz norādīto vietu, šoferis jau paguvis pārvietoties neatkarīgi no tā, ka tika lietoti grādīgi dzērieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī braucēja meklējumos tika iesaistītas vairākas policijas ekipāžas, pēc brīža vīri secinājuši, ka iespējamais pārkāpējs šai pusē vairs nav sastopams un par aizdomīgā auto pazīmēm ziņojuši citiem galvaspilsētā patrulējošajiem kārtības sargiem.

Sākusies viņa meklēšana un drīz vien – pakaļdzīšanās. Kā tā notika – skaties VIDEO!

Zināms ir arī tas, ka apreibušā “stūres vīra” braucamrīks tajā pašā vakarā nonācis policijas stāvlaukumā, savukārt kungs mājup devies kājām, bez autovadītāja apliecības, to iemainot pret soda protokolu.

Neapdomīgais lēmums šim šoferim beigsies ar pamatīgiem tēriņiem, dažām dienām policijas izolatorā un iespēju pēc dažiem gadiem vēlreiz sēsties auto skolas solā.

 

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl