Šofera pārliecība, ka luksofori nav domāti viņam, beidzas ar skaļu avāriju

1 komentārs

Kopš Rumbulā pie izbrauktuves no Dārziņiem ir uzstādīts luksofors un krustojums kļuvis regulējams, avārijas šajā vietā ir reta parādība, taču, ja notiek, tad ar lielu blīkšķi. Otrdienas vakarā kādas “Volkswagen” vadītājs šajā vietā izdomāja, ka luksofori nav paredzēti viņam un izraisīja smagu negadījumu. 

 

“Iedegās dzeltenā gaisma, viena pretī braucošā mašīna apstājās, un es uzsāku kustību, bet pēkšņi no turienes viņš “izlidoja”, lidoja ar ātrumu 80-90 kilometri stundā. Pie sarkanās gaismas – dzeltenā gaisma jau sāka mirgot, un es sāku griezt. Konkrēts sarkanais,” stāsta otras iesaistītās automašīnas “Volvo” šoferis.

“Volvo” šoferis arī saka, – tagad priekšā liela skaidrošanās, jo viņš griezis kreiso pagriezienu uz Dārziņiem, un tas, kurš veic kreiso manevru, parasti ir vainīgs ceļu satiksmes negadījumā vai arī vaina būs abpusēja, kaut gan šajā situācijā nevarētu būt runa ne par vienu, ne par otru minēto risinājumu.

“Viņš tagad droši vien taisnosies, ka brauca pie dzeltenās gaismas normālā ātrumā. Bet ekspertīzē pateikts… Viņš arī sākumā piekrita un pateica, ka ir vainīgs, jo braucis pie dzeltenā un gribējis paspēt. Deviņdesmit gan spidometrā neesot bijis, bet gan 75 km/h. [..] Ekspertīzi uztaisīs, un viņš tik un tā būs vainīgs,” pārliecināts “Volvo” šoferis.

Otrs avārijā iesaistītais šoferis – “Volkswagen” vadītājs – no jebkādiem komentāriem notikuma vietā atteicās. Policijā sākta administratīvā lietvedība, bet to, kurš atbildēs, maksās sodu un dabūs soda punktus, izmeklētājiem vēl jāskaidro.

1 komentārs