Sniegputenis sagādājis pamatīgas raizes autovadītājiem! Vairākas avārijas vienuviet

0 Komentāru

Vidzemes šoseja pie Lorupes gravas jau izsenis ir bēdīga slavena. Tur, it sevišķi ziemās, ar neapskaužamu regularitāti redzamas saburzītas ceļmalas barjeras, auto detaļu atliekas un lausku čupas. Šajā vietā avārijas izdzisušas arī vairāku cilvēku dzīvības.

Pēdējais traģiskais negadījums šajā ceļa posmā pie Lorupes noticis pagājušā gada novembrī, kad pēc divu auto frontālas sadursmes bojā gājusi kāda divus gadus veca meitenīte. Arī šodien šajā bīstamajā vietā notikušas vismaz divas nopietnas avārijas.

Šorīt pāris minūtes pirms astoņiem rītā bēdīgi slavenajā ceļa posmā pie Lorupes noticis kārtējais negadījums. Sadūrušies divi pretim braucoši spēkrati – kādas sievietes vadīts apvidus auto un siguldieša Arņa tikai pirms divām nedēļām saņemtais darba “”busiņš”.

Skatoties uz līdz nepazīšanai samīcīto Korejiešu apvidus auto ar norautajiem riteņiem, grūti pat noticēt, ka abi tajā sēdošie tikuši cauri vien ar izbīli. Var droši teikt, ka braucējiem paveicies.

Autobraucējas vīrs norāda, ka tad, kad sasistie auto būs aizvākti, no tieši šādas pašas avārijas nav pasargāts neviens, jo brīdī, kad stipri snieg, nezinātājam nav pat redzama šī bīstamā vieta un vairāk nekā desmit centimetrus augstais slieksnis vietā, kur beidzas asfalts.

Kamēr ceļa uzturētāji saņemsies ko labot, ikvienam, kura ceļa posmā ir šis Vidzemes šosejas posms pie Lorupes, jāatceras par šodien avarējušo autobraucēju pieredzēto. Tomēr taisnības labad jāpiebilst, ka šī ne tuvu nav vienīgā vieta, kur izdangātās ceļmalās redzamas šādas, pamatīgas bedres, kas ir potenciāli bīstamas.

Tādēļ šādos sniegotos apstākļos esiet īpaši uzmanīgi, rūpīgi vērojiet ceļu un nepaļaujaties tikai uz priekšā braucošo automobiļu sniegā atstātajām pēdām.

0 Komentāru