Sniega un slidenā ceļa dēļ auto ieslīd pretējā braukšanas joslā un izraisa avāriju

0 Komentāru
Sniega un slidenā ceļa dēļ auto ieslīd pretējā braukšanas joslā un izraisa avāriju

Laikā, kad mūsu valstī atgriezusies ziema, kura citiem rada prieku, savukārt citiem – liekas problēmas. Ilgi gaidītā sniega un slideno ceļu dēļ Rīgā šodien palielinājās avāriju skaits. Pat braucot lēnāk par atļauto ātrumu, var sanākt negaidīti un nepatīkami pārsteigumi.

Līdzīgi kā novembra sākumā, kad sniegs šķiet pārsteidza nesagatavotus un radīja pamatīgas galvas sāpes autobraucējiem, arī šodien ilgi gaidītais baltais brīnums sagādāja nepatikšanas ne mazums šoferu. Toyota vadītāja Dana šorīt devās mājās, bet, braucot pa Biķernieku ielu, negaidīti slidenā ceļa dēļ attapās kāda Audi spēkrata sānos.

Audi vadītājs Aleksejs avārijas brīdī vedis paziņu pie ārsta, bet pēc sadursmes kādu laiku sava auto aizmugurējā sēdeklī, visticamāk, pasažierus nevizinās. Mašīnai negadījumā tika izsists kreisais aizmugurējais stikls. Līdz mājām loga vietu ieņēma sega.

Tā kā slideno ceļu dēļ uz ielām var gadīties dažādas nepatikšanas, atgādinām, ka divu spēkratu sadursmē, kas var turpināt ceļu un nav bojājušas trešās personas mantu, var aizpildīt saskaņoto paziņojumu un ietaupīt savu dārgo laiku. Tieši tā Danai un Aleksejam ieteica darīt uz negadījuma vietu izsauktie Ceļu policijas darbinieki, kuru laiks šādi tiek ietaupīts, un policisti var ātrāk nonākt citās negadījumu vietās.

Foto

0 Komentāru