Smaga avārija uz Tīnūžu-Kokneses šosejas; ir viens cietušais

7 komentāri
Smaga avārija uz Tīnūžu-Kokneses šosejas; ir viens cietušais
Foto: Diāna Eisaka / Degpunktā

Piektdienas rītā smaga avārija notikusi uz Tīnūžu-Kokneses šosejas, ziņo “Degpunktā”.

Satiksmes negadījumā iekļuvusi vieglā “Volvo” markas automašīna, kā arī kravas auto. Šis ceļš autovadītājiem bija slēgts vairākas stundas, taču nu satiksme ir atjaunota.

Avārijā cietis viens cilvēks, taču policija šobrīd nesniedz plašākus komentārus par viņa veselības stāvokli, vai negadījuma cēloņiem. Šobrīd tiek skaidroti notikušā apstākļi. Foto no notikuma vietas redzams pamatīgi sadragāts vieglais auto, savukārt “fūre” ir noskrējusi no ceļa.

TOP komentāri

 • iveta
  +16 +16 0

  iveta

  tāda nelaime,šajā negadījumā cieta Dakteris,kurš steidzās,lai operētu pacientus Madonas slimnīcā!Un tagad jālūdz Dievs,lai dakterim viss labi būtu...!
 • Pats
  +14 +13 -1

  Pats

  Šis nebūs tas gadījums, kad kāds kaut kur steidzās vai mēģināja apdzīt... Varam vienīgi cerēt, ka vadītājam viss būs kārtībā un vēlēt drīzu atlabšanu.
 • Kolēģie
  +12 +12 0

  Kolēģie

  Jūs nezināt, kas ir atgadījies un jau spriežat. Jums nav nemazākās takta sajūtas. Negadījums notika, jo smagajam auto plīsa riepa un viņu sanesa. Cieta ļoti jauks cilvēks, atbildīgs ārsts, kurš brauca pie saviem pacientiem. Bet tas ir mazāk svarīgi, svarīgi ir tas, ka kādam viņš nozīmē visu. Lai Dievs stāv viņam klāt un viņš ātrāk nāk pie samaņas un veseļojas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl