Smagā sadursmē uz Jūrmalas šosejas cieš bērns

1 komentārs
Smagā sadursmē uz Jūrmalas šosejas cieš bērns
DEGPUNKTĀ

Uz Jūrmalas šosejas netālu no Piņķiem pirmdien avarēja kāds vieglā auto šoferis, savā ceļā nepamanot ekskavatoru. Negadījuma sekas ir smagas un, iespējams vieglās automašīnas braucēji nelietoja drošības jostas.

Smags un vienlaikus pārsteidzošs negadījums uz Jūrmalas šosejas notika ap pulksten deviņiem no rīta. Dzelteno ekskavatoru, kas lēnām labajā – malējā joslā ripoja pa lielceļu, nepamanīja kāds ”Volkswagen” šoferis.

“Es viņu atpakaļskata spogulī redzēju jau sen. Bija dīvaini, ka viņš nemainīja joslas, turpināja braukt aiz manis. Cik gadus jau esmu pie ekskavatora stūres, es nevarēju paredzēt, ka viņš ekskavatoru nepamanīs,” stāsta ekskavatora vadītājs Aleksandrs.

Ekskavators braucis ne ātrāk par 30 kilometriem stundā. Pēc sadursmes ekskavatora vadītājs Aleksandrs. piegājis pie ”Volkswagen”.

“Es piegāju ar viņu aprunāties. Viņš bija šoka stāvoklī, cietis. Bērns teica, ka ļoti sāp kājas. Bērns bija aptuveni 8 gadus vecs. Viņi abi nebija piesprādzēti. Kad es piegāju, vēl divas aculiecinieku mašīnas apstājās. Viņi sauca policiju un ātro palīdzību,” stāsta Aleksandrs.

Vai ”Volkswagen” sēdošie – šoferis un bērns, tiešām nebija piesprādzēti, to pārbaudīs ceļu policisti. Uz vietas ar vieglā auto vadītāju aprunāties nebija iespējams.

NMPD pārstāve Inga Vītola informē: “Notikuma vietā mediķi ieradās pēc 10 minūtēm. Strādāja notikuma vietā divas mediķu brigādes un sniedza palīdzību diviem cietušajiem. Cietušo traumas nav vērtējamas kā smagas, bet, lai izslēgtu kādu nopietnāku traumu, ir nepieciešami papildus izmeklējumi. Abi ir nogādāti tālākiem izmeklējumiem slimnīcā.”

Runājot par avārijas iemesliem aculiecinieki bija izvairīgi, vien pauda versiju, ka šofera uzmanību varēja novērst bērns. Nav izslēgta varbūtība, ka pie stūres tika lietots mobilais telefons, kas traucēja sekot situācijai uz ceļa.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

1 komentārs

Aktuālie Degpunktā sižeti

Aizmiglots prāts un izārdīta pietura: Kuldīgas pusē šādi "izpildījies" kāds dzērājšoferis

Iereibuši vecāki nežēlīgi izturējušies pret savu divus mēnešus veco bērnu

Pensionāru pārim gājiens uz Bauskas tirgu izvērties pavisam nelāgi

Traģēdija Inčukalnā: smagā divu auto un velosipēda avārijā bojā gājis riteņbraucējs

Asiņains kautiņš Hospitāļu ielā; notikuma vietā ieradusies arī reanimācijas brigāde

"Jūs nofilmēja ar slēpto kameru." Policija pieķer divus spogulīšu zagļus, taču viņi izsprūk no soda

Baložos ugunsgrēks noposta māju, kurā mitinājās bezpajumtnieki

Glābšanas operācija Biķernieku ielā: vadot auto reibumā, "BMW" šoferis piedzīvo smagu avāriju

Jelgavniece noraizējusies par pazudušo brāli; tiek lūgta iedzīvotāju palīdzība

Policija Dzērumos vajā dzērājšoferi

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis