Ventspils šoseja pie Pūres būs slēgta līdz pēcpusdienai

2 komentāri
Ventspils šoseja pie Pūres būs slēgta līdz pēcpusdienai
Ilustratīvs foto. (Foto: f64)

Saistībā ar ceļu satiksmes negadījumu ir slēgta satiksmes uz Ventspils šosejas pie Pūres, informēja VAS “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).

Satiksme tur varētu būt slēgta vēl līdz plkst.14, jo uz vietas strādā speciālā tehnika, kas pārsūknē gāzi no avarējušās cisternas. Kad cisterna būs iztukšota, transporta līdzeklis būs arī jānovāc no autoceļa.

LVC informēja, ka negadījuma vietu ir iespējams apbraukt pa vietējās nozīmes autoceļiem Pūre-Kaive un Pūre-Lamiņi. Šie ceļi ir ar grants segumu, tāpēc LVC aicina autovadītājus izvēlēties ceļa segumam un laika apstākļiem atbilstošu ātrumu.

Satiksmi negadījuma vietā regulē Valsts policija. Pēc negadījuma vietas sakopšanas tajā tiks uzstādīts ātruma ierobežojums 50 kilometri stundā, jo no negadījumā iesaistītās mašīnas bija izlijusi degviela.

Valsts policijas (VP) Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs stāstīja, ka negadījuma rezultātā ir apgāzies gāzes vedējs ar cisternu, aizšķērsojot ceļu, viena vieglā automašīna iebraukusi grāvī. Avārijas vietā bloķēta satiksme, tāpēc apbraukšana iespējama caur Dzintara ciematu.

Notikuma vietā strādā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un VP darbinieki.

Pēc sākotnējās informācijas, avārija iesaistīti trīs transportlīdzekļi, un ir cietuši trīs cilvēki, informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste Ieva Sietniece. Cietušie – sieviete un divi vīrieši – atradušies vieglajā automašīnā.

2 komentāri