Smaga avārija uz Rīgas apvedceļa: sadursmi piedzīvo “fūre” un divi apvidus auto

Instinktīva šofera rīcība, izbraucot no mazākas nozīmes ceļa un griežoties pa labi, ir paskatīties, vai no kreisās puses nebrauc automašīnas. Bet der atcerēties, ka arī no labās puses kāda mašīna var triekties jums tieši virsū apdzīšanas manevra laikā. Tieši šādas situācijas dēļ piektdien uz Rīgas apvedceļa notika smaga avārija.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Afrodīte
 • Toms

  Toms

  Tā ble no sākuma vajag iemācīties braukt un tad kādu apdzīt
 • Silarts Avenins

  Silarts Avenins

  Ieteikums CSDD un LVC,aizliegt apdzīšanu krustojumos,gan pilsētas,gan uz šosejas.Izvietot atbilstošas ceļazīmes un uz brauktuves uzklāt atbilstošus horizontālos apzīmējumus.Kā arī izveidot paātrinājuma,bremzēšanas joslas un joslu kreisajam pagriezienam.Lai tas būtu vieglāk izprotams mudakiem,krustojumus norobežota ar stabiņiem(kā LT).Un tad tādus Mitsubishi braucējus sodīt pēc pilnas programmas.Tagad vainīga būs Audi braucēja.
 • Demo
 • Mareks Kuze
 • Mareks Kuze

  Mareks Kuze

  Nekad neesmu sapratis tos, kas apdzen nepārskatāmos krustojumos.
  Leišu policija gan malači - labi ņem priekšā tos, kas apdzen krustojumos, jo tur parasti notiek smagākās avārijas.
  Un jenots ar Mitsu, laikam, nekad nav aizdomājies, ka kāds, kas brauktu tai fūrei pa priekšu, varētu gribēt tajā pašā krustā paraut pa kreisi, virzienā uz Ķekavu.
  Un tad viņš arī teiktu, ka autiņš uzradās no "zila gaisa"???

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!