Smaga avārija uz Rīgas apvedceļa: četru auto sadursmē cieš arī grūtniece

8 komentāri
Smaga avārija uz Rīgas apvedceļa: četru auto sadursmē cieš arī grūtniece
EKRĀNUZŅĒNUMS

Bez pamata izbrauc pretēja joslā un pēc kārtas taranē trīs automašīnas. Šāds smags ceļu satiksmes negadījums pirmdienas pusdienlaikā piedzīvots uz lielceļa pie Upesciema. Neuzmanība pie auto stūres, tehniskas problēmas vai slikta pašsajūta – atbildes uz šiem jautājumiem pašlaik meklē ceļu policijas izmeklētāji, mēģinot atšķetināt avārijas iemeslus.

Uz Rīgas apvedceļa, netālu no Upesciema, pirmdien notikusi smaga avārija, kurā iekļuvuši četri braucamrīki – trīs vieglie spēkrati un viens kravas auto.

Pēc informācijas, ko sniedz negadījuma aculiecinieki, sadursmi izraisījis melnā ”Opel Zafira” vadītājs, kurš taisnā un labi pārredzamā ceļa posmā, traucoties Salaspils virzienā, pēkšņi iebraucis pretēja joslā, liekot citiem šoferiem mukt pa malām.

Spēkrats sāniski uztriecies ”Volvo” kravas auto, bet mirkli vēlāk ielidojis ”Volkswagen”, kas kolonnā braucis aiz minētā smagā. Pēc sekundes sekojis arī trešais trieciens, ”Opel Zafira” pēc frontālas sadursmes ar automašīnu ”Ford” ielidojis grāvī.

“(DP: Kā tur ar cilvēkiem, tur cietušie ir?) Jā, dāma, grūtniece, cik es zinu. Vairāk es nezinu. (DP: Pēc avārijas jūs mēģinājāt viņiem kaut kādu palīdzību sniegt?) Apsedzu tur visu, sasedzu meiteni, gaidīju,” par notikušo stāsta ”Volvo” vadītājs.

Nedz ”Volvo” kravas auto, nedz ”Volkswagen” šoferis pie mediķiem pēc palīdzības nevērsās, taču gan negadījuma izraisītājs no ”Opel”, gan ”Ford” spēkratā sēdošie, tostarp arī grūtniece, steidzīgā kārtā nonākuši pie neatliekamas medicīniskas palīdzības ārstiem un aizvesti uz slimnīcu. Policija šā incidenta iemeslus izmeklēs kriminālprocesa ietvaros.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā