Smaga avārija uz Rīgas apvedceļa – “BMW” frontāla sadursme ar kravas auto

3 komentāri
Smaga avārija uz Rīgas apvedceļa – “BMW” frontāla sadursme ar kravas auto
Foto: Ekrānuzņēmums

Otrdienas vakarā uz Rīgas apvedceļa notikusi frontāla divu braucamrīku sadursme. Pēc negadījuma, kas vairākas stundas apgrūtinājis satiksmi pa šo noslogoto ceļu, notikuma vietā redzēta arī neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde.

Otrdienas pievakarē uz Rīgas apvedceļa pie pagrieziena uz Cekuli notikusi smaga frontāla divu automašīnu sadursme. Negadījumā iesaistīts kādas sievietes vadīts “BMW” un Lietuvā reģistrēta kravas automašīna “DAF”, pie kuras stūres šajā dienā sēdies Sigits.

“Šeit brauca mašīna. Tā apstājās, lai nogrieztos pa kreisi. Arī no turienes brauca mašīnas. Gaidījām. Es arī apstājos. Stāvējām un atbrauca tas “BMW”. Šeit ietriecās apmalē un tad manā mašīnā,” stāsta kravas auto šoferis.

“Es stāvēju un te vēl viena mašīna. Tai nekas nenotika, bet man gan… (DP: Tālāk braukt nevarat?) Nē, gaidu evakuatoru, kamēr tas ieradīsies. (DP: Vai viņa centās apdzīt vai ko citu darīja?) Nē, viņa tikai izbrauca šajā joslā, tur bija daudz mašīnu. Viņa kaut kā izbrauca un uzreiz šurp. (DP: Pretējā joslā.) Varbūt iemiga, nezinu.

Diemžēl aprunāties ar vieglā automobiļa vadītāju neizdodas, jo sieviete neilgi pēc notikušā nonākusi mediķu rokās.

Ceļu policisti piefiksējuši sadursmes vietā redzamās pēdas un pieņēmuši klātesošo liecības, pēc kā šīs lietas materiāli nodoti izmeklētājiem, kas noskaidros patiesos notikušā iemeslus.

3 komentāri