Smagā avārijā uz Daugavgrīvas šosejas cietuši vairāki cilvēki

Pievienot komentāru
Smagā avārijā uz Daugavgrīvas šosejas cietuši vairāki cilvēki

Brīvdienās galvaspilsētā un tās apkaimē notikušas vairākas nopietnas avārijas, kurās cietuši 37 cilvēki. Divi smagi negadījumi pagājušajā nedēļas nogalē notika Bolderājā un galvaspilsētas centrā.

Plkst. 17.59 galvaspilsētas kārtības sargi saņēmuši steidzamu izsaukumu. Uz Daugavgrīvas šosejas, starp sabiedriskā transporta pieturu ”Spilves lidlauks” un ”Pagrieziens uz Voleriem”, notikusi smaga avārija. Tajā cietuši vairāki cilvēki, un tobrīd uz notikuma vietu nosūtīti teju vai visi operatīvie dienesti.

Pēc sākotnējās informācijas, iebraucot kokā, bija avarējusi vieglā automašīna. Avārijā cieta pieaugušais un bērns, kuri ar gūtajām traumām nogādāti slimnīcā.

Drīz vien izsaukuma vietā ieradušies arī ceļu policisti, kuri fiksējuši negadījuma vietā redzamās pēdas, kā arī uzklausījuši auto sēdošo un avārijas aculiecinieku stāstīto. Tā kā avārijā cietuši cilvēki, šīs lietas materiāli tālāk nonāks uz izmeklētāja galda. Tāpat, visticamāk, sasistajam automobilim tiks nozīmētas tehniskās ekspertīzes.

Savukārt sestdienas rītā galvaspilsētā noticis vēl kāds nopietns ceļu satiksmes negadījums. Austot rīta gaismai, Stabu un Brīvības ielā sadūries taksometrs “Škoda” un vieglais auto “KIA”.

To, kurš vainojams notikušajā, noteiks Valsts policijas darbinieki, taču, aplūkojot avārijas sekas, atliek minēt, ka viens no automobiļiem, visticamāk, krustojumā iebraucis pie aizliedzošā signāla. Kurš un kāda iemesla dēļ, to noskaidros izmeklētāji.