Smagā avārijā uz Bauskas šosejas cietuši četri cilvēki

Komentāri

Saulainajā pirmdiena pievakarē uz Bauskas šosejas, netālu no Iecavas novada robežas, notikusi smaga avārija, kurā iesaistīti trīs braucamrīki. Divi vieglie automobiļi un kāds kravas auto ar piekabi.

Drīz vien palīgā cietušajiem ieradušies arī ugunsdzēsēji, kuri, izmantojot hidrauliskos instrumentus, sagraizījuši to, kas palicis pāri no vieglajiem auto.

No “BMW” izgriezts tā 25 gadus vecais šoferis, kurš avārijā guvis salīdzinoši vieglas traumas, savukārt no otra braucamrīka saviem spēkiem izkļuvusi aizmugurē sēdošā pasažiere, kāda 21 gadu veca sieviete, kurai mediķi konstatējuši rokas ievainojumu. Visnopietnāk šajā avārijā cietuši abi “Toyota” priekšējos sēdekļos sēdošie.

Foto

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta vīri pēcāk sakopuši brauktuvi, savukārt likumsargi fiksējuši avārijas atstātās pēdas un nopratinājuši lieciniekus.

Pēc neoficiālas informācijas zināms, ka negadījums noticis, jo “BMW” vadītājs uz mirkli novērsies no ceļa un iebraucis pretējā braukšanas joslā, kur aizķēris kravas auto un tad sadūries ar tam sekojošo vieglo auto “Toyota”. Lai noskaidrotu patiesību par šīs avārijas iemesliem, šobrīd ierosināts kriminālprocess un noris izmeklēšana.

Video!

Lasi vēl