Smagā avārijā uz autoceļa Liepāja-Rucava trīs bojāgājušie, tostarp divi bērni

Sestdien, 27.jūnijā, ap plkst.17.00 autoceļa Liepāja-Rucava trešajā kilometrā notikusi smaga vieglās automašīnas “Opel” sadursme ar smago automašīnu ”Volvo”, portālu Skaties.lv informēja Valsts policijas pārstāve Elīna Priedīte.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • Bante

  Bante

  Nu, lūk, pierādījums, ka ne covid 19 ir jābaidās. Avārijās iet bojā 3x vairāk, no sadursmēm ar meža zvēriem šogad pa pusgadu jau vien mirušo skaits ir teju 50. Bet nereaģē neviens, nenožogo ne ceļa malas, ne kā citādi šo jautājumu risina! Arī auto sadursmēs vai ātruma dēļ nositas... Bet neizsludina neviens ārkārtas stāvokli. Kāpēc?
 • Žans

  Žans

  Ir aizdomas ka netrafaretais policijas auto izsprovacēja avāriju.
 • Zoss

  Zoss

  Nevar visiem un ikkatram pielikt klāt policistu.
  Līdzjūtība.......
 • Arvids Brauers

  Arvids Brauers

  Mums nevajag labus ceļus, jo mēs neprotam tos izmantot. Lūdzu nebūvējiet koncertzāles un sporta halles,iedibiniet kārtību uz ceļiem, mums vajag efektīgi strādājošu, gudru un labi atalgotu, visur esošu ceļu policiju un trīskāršotus, drastiskus sodus. Citādi šīs nelaimes atkārtosies vēl un vēl.Līdzjūtība nelaimes skartajiem tuviniekiem.
  • Oskars
  • Jānis

   Jānis

   Pilnīgi stulbs dīvāna eksperta viedoklis. Jebkuram ātrumam nav ne vainas, ja tu attiecīgi koncentrējies. Pareizi būtu teikt- izvēlies ātrumu atbilstoši savai spējai koncentrēties. Nekāda policija tev to iemācīt nevar. To ir katram pašam jāapzinās. Sodi drošības situāciju uz ceļiem neuzlabo un policija ne tik.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!