Smaga avārijā Ogrē: pēc vieglā un kravas auto sadursmes, mediķu rokās nonāk jauna sieviete un divi mazi bērni

1 komentārs
Smaga avārijā Ogrē: pēc vieglā un kravas auto sadursmes, mediķu rokās nonāk jauna sieviete un divi mazi bērni
EKRĀNUZŅĒNUMS

Ogrē otrdien notikusi smaga avārija. Pēc sadursmes, kas raisīja dažādus viedokļus un šoferi vainu vēla viens uz otru, policistiem tomēr ir izdevies noskaidrot atbildīgo.

Īsi pirms plkst. 10.00 rītā operatīvie dienesti, policisti, mediķi un glābšanas dienesta vīri, gandrīz vienlaikus nosūtīti uz Ogri, kur autoceļa A6 un Kaļķu ielas krustojumā bija notikusi smaga divu auto sadursme.

Kā stāsta VUGD Ogres daļas vada komandiera vietnieks Artūrs Reinholds, tad ierodoties notikuma vietā, bija redzams, ka smagais auto atrodas šķērsām pāri divām joslām, bet vieglais auto starp luksoforu un ceļa zīmi.

Pēc notikušā, mediķu busiņā nonākusi vieglā auto vadītāja, kā arī divi bērni, līdz nepazīšanai samīcītā auto pasažieri. Jāteic, ka tikai veiksmīgas sakritības dēļ, milzīgais kravas auto, pēc pirmās sadursmes nav aizķēris vēl kādu – tas ietriecies ceļmalas nožogojumā labajā pusē, tad burtiski pārbraucis pāri abām sadalošajā joslā uzstādītajām metāla apmalēm, un tad, šķērsojis divas pretējās kustības joslas finišējis metāla nožogojumā otrā ceļa pusē. Protams, ka šajā sadursmē vissmagāk cietis, tieši vieglais auto.

“Sieviņa ar diviem mazajiem brauca pāri zaļajam un veda uz dārziņu. Kravas mašīna “lidoja” pāri pa sarkano un trāpīja priekšā. Labi, ka priekšā, jo sānā veselībai būtu daudz švakāk,” par notikušo saka avārijā cietušās autovadītājas vīrs.

Turpat notikuma vietā “Degpunktā” sastapa arī kravas auto stūrētāju – no viņa skatu punkta, viss izskatījies nedaudz citādāk. Viņš norāda, ka braucis pie zaļās gaismas.

Jāteic gan, ka ceļu policistiem nelaimes vietā izdevies apzināt vairākus aculieciniekus, kuri apliecinājuši, ka zaļais luksofora signāls dedzis tieši vieglās automašīnas vadītājai. Taču, šajā situācijā, ar šo ziņu apkopošanu tikai sākas, jo ņemot vērā, ka avārijā cietis cilvēks par notikušo ir ierosināta krimināllieta un visi šīs lietas materiāli tālāk nonāks uz izmeklētāju galda, kas noskaidros precīzus notikušā apstākļus.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā