Komentāri

Mārupes melnajā punktā – Kantoru un Lielās ielas krustojumā – kārtējo reizi noticis negadījums un cietuši cilvēki. Vairāki uzlabojumi, ko veikuši ceļu satiksmes uzraugi, šajā vietā acīmredzot nav līdzējuši.

Jau pagājuši vairāk nekā divi gadi, kopš Mārupē Lielā ielā grants seguma vietā parādījies asfalts, un, ja sākotnēji apkārtnes iedzīvotāji par to priecājušies, tad tagad viss vairs nerādās tik rožainās krāsās, jo katru nedēļu Lielās un Kantora ielas krustojumā notiek pa kādam lielākam vai mazākam negadījumam.

Trešdien te saskrējies “Mercedes” kravas auto ar vieglo automašīnu “Volkswagen”. Pēc sadursmes “kravinieks” apgāzies uz sāniem, Kantora ielā pilnībā nobloķējot satiksmi. Notikuma vietā sastaptais kravas auto firmas īpašnieks norāda, ka pēc viņa šofera stāstītā “golfiņš”, visticamāk, neesot apstājies pie “Stop” zīmes.

Slimnīcā nonākuši abi šoferi ar aizdomām par galvas traumām. Policijā sākta lietvedība, taču daudz te nav ko izmeklēt. Pie vainas “Volkswagen” vadītāja neuzmanība. Ja kravas auto šofera traumas nebūs smagas, viss beigsies ar administratīvo lietvedību un nelielu naudassodu.

Lasi vēl