Smaga avārija Jūrmalā – piedzēries šoferis “lido” cauri pilsētai un ietriecas mikroautobusā

7 komentāri
Smaga avārija Jūrmalā – piedzēries šoferis “lido” cauri pilsētai un ietriecas mikroautobusā

Jūrmalā notikusi smaga avārija. Kāds “Audi” šoferis ignorējis gājēju pārejas un luksoforu gaismas, bet rimies tikai tad, kad finišējis priekšā stāvošā automašīnā.

Smagā avārija notikusi ap plkst. 17.00, kad pa Mellužu prospektu nenormālā ātrumā nesies kāda “Audi” šoferis. Spēkrats taranēja mikroautobusu, kas tajā brīdī bija apstājies pie gājēju pārejas. No trieciena abas automašīnas nolidoja no ceļa. “Audi” avarēja stabā, bet busiņš “nopļāva” sadales skapi un iebrauca kokā.

“Audi” šoferis, kurš bija piedzēries gandrīz līdz nemaņai, avārijā guvis visvieglākās traumas. Uzreiz pēc sadursmes viņš mierīgi izkāpis no sava spēkrata. Sievietei, kura pēc sākotnējas informācijas bijusi busiņa šofere, tik ļoti nepaveicās. Viņai bija nepieciešama mediķu palīdzība. Cieta arī mikroautobusa pasažieris.

“Audi” automašīnas braukšanas ātrums pagaidām nav noskaidrots. Spriežot pēc bojājumiem, var nojaust, ka vīrietis vismaz divkārt pārsniedzis atļauto ātrumu. Par to liecina informācija no Jūrmalas iedzīvotajiem, kuri pirms negadījuma bija redzējuši minēto automašīnu. Spēkrats bija manīts pie luksofora Dubultu prospektā, šoferis neesot apstājies pie sarkanās gaismas.

Kāda aculieciniece piebilst, ka šajā ceļu posmā ātruma pārsniegšana nav nekāds retums. Pirms pieciem gadiem viņa kļuvusi par liecinieci traģiskajai avārijai, kad “BMW” markas automašīnas šoferis avarēja kokā, un spēkrats sadalījās divās daļas. Toreiz šoferis gāja bojā.

Uz vietas “Audi” šoferim tika veikta pārbaude, – vīrieša izelpā konstatētās 1,49 promiles. Policijā ir uzsākts kriminālprocess par braukšanu alkoholā reibumā un citu cilvēku savainošanu.