Smaga avārija Jelgavā – pret ceļmalas laternu tiek sadragāts auto, kura pasažiere ir cietusi

14 komentāri
Smaga avārija Jelgavā – pret ceļmalas laternu tiek sadragāts auto, kura pasažiere ir cietusi
DTP LATVIA, INSTAGRAM

Trešdien Jelgavā kāda sieviete piedzīvoja smagu avāriju netālu no Brīvības bulvāra un Lāčplēša ielas krustojuma. Kāda 30 gadus veca vīrieša vadīts spēkrats sākotnēji ietriecās metāla stabā un pēc tam – ceļmalas kokā. Aculiecinieki cietušajai vēlējās palīdzēt, taču uz ceļa gulošo sievieti kustināt nedrīkstēja. 

Brīvības bulvārī dzīvojošie ļaudis ap plkst. 22.00 vakarā izdzirdēja skaļu autoavārijas troksni, kas vēstīja, ka sadursme notikusi, spēkratam traucoties lielā ātrumā. Kāds sudrabotas automašīnas vadītājs, aptuveni 30 gadus vecs vīrietis uz slidenā ceļa nespēja savaldīt savu transportlīdzekli un pamatīgi sadragāja tā sānu pret ceļmalas laternu.

Kārlis bija viens no pirmajiem, kas pamanīja ne tikai apskādēto automašīnu, bet tālāk uz ceļa arī cietušu cilvēku. Vīrieša vadītās automašīnas pasažieru sēdeklī atradās arī jauna sieviete, kuru šoferis bija izcēlis no sava sadragātā spēkrata. Aculiecinieks nekavējoties izsauca mediķu brigādi, un, palīdzību gaidot, apkārtējie centās sievietei palīdzēt pašu spēkiem.

Mediķi notikuma vietā ieradās ātri un sievieti nogādāja slimnīcā stabilā stāvoklī. Par notikušo policija uzsākusi izmeklēšanu, taču likumsargiem vēl nav zināms, kāpēc automašīnas vadītājs nobraucis no ceļa.

TOP komentāri

 • Kristīne Maksimova
  +25 +22 -3

  Kristīne Maksimova

  Žēl dāmu kura cieta...Es nesaprotu kur un kāpēc Jūs visi skrienat itsevišķi šādos laika apstākļos...Ceļa satiksmes noteikumi un ātruma ierobežojumi nav salikti aiz neko darīt...Cilvēki mīliet taču sevi un savus tuvos.#drošībapirmāvietā
 • Janis Rieksting
 • Inga Dzelme Gaile
  +3 +3 0

  Inga Dzelme Gaile

  Maris Sprogis Tu taču neko nezini, lai tā runātu!
  Tā tos sižetus “cep” un montē, piedevām, nākošajā dienā pēc avārijas...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl