Smaga avārija Jaunmārupes pusē – divu “kravinieku” sadursmē viens cietušais

2 komentāri
Smaga avārija Jaunmārupes pusē – divu “kravinieku” sadursmē viens cietušais
Ekrānšāviņš / Degpunktā

Ceturtdien, 2. augusta vakarā, uz Rīgas apvedceļa starp Jelgavas šoseju un Jaunmārupi notika smaga sadursme – saskrējās divas kravas automašīnas.

Avārija notika gandrīz taisnā ceļa posmā, kad atkritumu vedējs mēģināja nogriezties pa kreisi, lai iebrauktu uzņēmuma teritorijā, taču aizmugurē braucošais fūres šoferis šādam manevram nebija gatavs un nebremzējot iebrauca atkritumu savācējam kravas nodalījumā.

Avārija cietis atkritumvedēja šoferis, bet fūres vadītājs no Polijas ticis cauri ar izbīli. Viss, ko viņš spēja ar žestiem parādīt, ka, iespējams, pie stūres bija iesnaudies.

“Ierodoties notikuma vietā, bija viens cietušais satiksmes negadījumā. Tas bija 51 gadu vecs vīrietis, kurš bija guvis nopietnu politraumu jeb vairāku ķermeņa daļu ievainojumus. Mediķi sniedza palīdzību notikuma vietā, vīrietis bija pie samaņas un arī runāja ar mediķiem, taču traumas bija pietiekami nopietnas. Vīrietis tika nogādāts slimnīcā vidēji smagā stāvoklī,” informē Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Notikuma vietā uz pāris stundām izveidojās iespaidīgs sastrēgums.

2 komentāri