Smaga avārija Garkalnes novadā: VUGD un apsardzes auto sadursmē cietuši seši cilvēki

16 komentāri

Garkalnes novadā ugunsdzēsēju brigāde steidzās palīgā dzēst ugunsgrēku, bet rezultātā pašiem glābējiem bija nepieciešama palīdzība. Vienā no krustojumiem uz Rīgas apvedceļa autocisterna saskrējās ar vieglo automašīnu.

Ap plkst. 16.00 dienā šosejas ceļmalā degusi vieglā automašīna – šis arī bija ugunsdzēsēju glābēju sākotnējais galamērķis, taču, jau tuvojoties notikuma vietai, pa ceļam uz izsaukumu, pie pagrieziena uz Upesciemu, autocisterna iekļuva nopietnā negadījumā.

No glābēju spēkrata videoreģistratora ierakstiem, kas ir pieejami sociālajos tīklos, redzams sadursmes brīdis. Dienesta auto ar ieslēgtiem skaņas signāliem traucās no Berģu puses, taču pie regulējamā krustojuma kādas apsardzes firmas vieglā auto vadītājs izbrauca priekšā operatīvajam transportam un aizšķērsoja ceļu.

Avārijas sekas ir bēdīgas, cietuši seši cilvēki. Pieci ugunsdzēsēji un ”Hyundai” vadītājs. Diemžēl šoreiz mediķiem nācās sastapties ar nopietnām traumām.

“Pirmais zvans par negadījumu ir plkst. 16.17. Notikuma vietā palīdzību mediķi sniedza sešiem iesaistītajiem. Visi seši cietušie guva nopietnas jeb vidēji smagas un smagas traumas. Lielākoties vienlaikus bija vairāku ķermeņa daļu nopietni ievainojumi. Apskates laikā visi cietušie bija pie samaņas. Pēc palīdzības saņemšanas notikuma vietā stabilā stāvoklī visus nogādāja ārstniecības iestādēs. Palīdzību notikuma vietā sniedza piecas mediķu brigādes,” norāda NMPD pārstāve Inga Vītola.

Incidentā nopietni cietuši arī “dzelži”. Kas attiecas uz valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta automobili, lai apgāztu to atpakaļ uz riteņiem, nācās piesaistīt speciālu tehniku. ”Hyundai” spēkrats, ja vizuāli cietis mazāk, visticamāk, tiks norakstīts. Kurš šajā negadījumā vainīgs – oficiāli vēl nav zināms, policija pagaidām situāciju nekomentē, norādot, ka ir uzsākts kriminālprocess un notiek apstākļu izvērtēšana.

16 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

"Rolands ir beigts." Brīvdienu ballīte Aizkrauklē beidzas ar nežēlīgu noziegumu

Cietsirdīgs noziegums Pārdaugavā: iespējama konflikta laikā nogalināts vīrietis

Nepatīkams pārsteigums iedzīvotājiem Juglā: koplietošanas ielas vidū uzsākta žoga būvniecība

Iereibusi vadītāja, mūkot no policijas, Ķengaragā apskādē vairākus auto

Traģiskā ugunsnelaime Jelgavā: dzīvību zaudējuši divi brāļi

Aizmiglots prāts un avārija - dzērājšofera mēģinājums aizstūrēt mājās beidzas ar lielām nepatikšanām

Pārdaugavā daudzstāvu ēkā aizdedzies balkons

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Vīrietis dodas pie bijušās dzīvesbiedres un sarīko jandāliņu

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba