Smaga avārija Baltezerā: Pārgalvīga “BMW” vadītāja manevra dēļ ir pieci cietušie, tostarp zīdainis

43 komentāri
Smaga avārija Baltezerā: Pārgalvīga “BMW” vadītāja manevra dēļ ir pieci cietušie, tostarp zīdainis

Steiga un dzīšanās pēc dažām liekām sekundēm neatmaksājas. To otrdien dienas vidū skaidri pierādīja kāds “BMW” šoferis, kurš, apsteidzot auto kolonnu un liekot citiem braucējiem mukt pa malām, izraisīja smagu sadursmi, kas, galu galā, viņam var beigties pat ar pārdomu brīžiem aiz cietuma mūriem. Incidentā bez vaininieka paša cieta vēl četri cilvēki, tostarp zīdainis.

Šodien pusdienas laikā Rīgas pievārtē uz Tallinas šosejas abos virzienos bija blīva auto plūsma un kāds nepacietīgs “BMW” šoferis pie Baltezera robežas Ādažu pusē izdomāja iespiest gāzes pedāli grīdā un apdzīt vairākus priekšā braucošos. Pārgalvīgais manevrs beidzās nelāgi – tika izraisīta smaga četru automašīnu avārija. Šobrīd pat policijas izmeklētāji nezina, kā īsti viss notika, bet pirmā versija ir šāda.

Mikroautobusa šoferis Ilmārs piebilst, ka avārijas cēlonis viņu nepārsteidz. “BMW” šoferim vienkārši pietrūcis pacietības: “Viņš tur aizlidoja kūleņiem.”

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā (NMPD) informēja, ka avārijā cietušo dzīvībām šobrīd briesmas nedraud, taču ievainojumi būs jāārstē ilgi.

Incidenta vietā strādāja arī ugunsdzēsēji, kuri, lai atbrīvotu “Toyota” iesprostotos, mašīnu vārda tiešā nozīmē pārtaisīja par kabrioletu, līdz ar to daudzo garāmbraucēju un garāmgājēju šokam un izbrīnam par it kā sadursmes dēļ norauto jumtu nav pamata. Bet to, ka zīdainis palicis teju neskarts, apliecina nedeformētais bērnu sēdeklītis. Tas godam izturējis trieciena slodzi un ir kā atgādinājums visiem vecākiem, ka bērna piesprādzēšana nav tikai formalitāte un zīdaiņa turēšana klēpī, piemēram, šādā reizē beigtos ar traģēdiju.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā