Smagā automašīna Dubultos brauc pa pludmali; aculiecinieks saskata pārkāpumu

8 komentāri
Smagā automašīna Dubultos brauc pa pludmali; aculiecinieks saskata pārkāpumu

Sociālajā tīklā “Twitter” ievietots video, kurā nofilmēts, kā 17. jūlija vakarā Dubultu pludmalē tieši gar Rīgas jūras līča krastu pārvietojas smagā automašīna ar lielu piekabi.

Aculiecinieks tvītā uzrakstījis arī vairākas mirkļbirkas, norādot, ka video fiksētais ir ceļu satiksmes noteikumu pārkāpums.

Sazinoties ar Jūrmalas pilsētas pašvaldības policiju, Skaties.lv noskaidroja, ka, visticamāk, tonnīgais transportlīdzeklis veicis loģistikas pasūtījumu. Proti, netālu norisinājās starptautiska mēroga pludmales tenisa sacensības, kuru laikā tika izveidotas tribīnes. Smagā automašīna visdrīzāk arī aiztransportēja tribīņu konstrukciju.

Policija arī piebilda, ka autosatiksme pa pludmali ir atļauta, saskaņojot to ar pilsētas domi.

TOP komentāri

 • draivers

  draivers

  Kā vienmēr tirliņi, kas ar velosipēdu pat neprot braukt māca profesionāļus vadīt auto pludmales smiltīs, ja viņš nomestu čadu tad pludmalē varētu redzēt arī tanku ar kuru mēģinātu to smago izvilkt, tās ir četrupacmit tonnas (desmit golfi). Bet pašvaldības poliči varēja to pavadīt nevi dzērājus auklēt pa krūmiem.
 • Oļegs Visockis
 • Scania
  +3 +3 0

  Scania

  Aizmirsi piebilst, ka14 000-15 000 kg (14-15t) tā ir pašmasa, bet ja normāli uzkrauts tās ir (40 t) 40 000kg.....
  Bet tam , kas ar to naw saskāries tpt., Tas neko neizteiks....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl