Slimnīcā mirusi Ilūkstes ielā notriektā velosipēdiste. Tuvinieki meklē negadījuma aculieciniekus

Pēc vairāku dienu cīņas par dzīvību slimnīcā mirusi velosipēdiste, kuru pagājušās nedēļas piektdienā Rīgā, Ilūkstes ielā, notrieca automašīna. Traģiskā negadījuma apstākļi joprojām ir neskaidri, un tuviniekiem nepieciešama aculiecinieku palīdzība patiesības noskaidrošanā.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

  • zina

    zina

    Varbūt ir vērts aizdomāties par to, ka tomēr tiek ierobežoti velosipēdisti šķērsojot ielu? varbūt viņiem būtu jāpiemēro vai nu noteikumi, kas ir attiecināmi uz gājējiem vai autobraucējiem neviss visi kopā? ziniet diemžēl ja velosipēdists šķērso gājēju pāreju braucot uz tā nu ir grūti uz to noreaģēt cik gadījumu ir tādu ka tas izbrauc pēkšņi un diemžēl auto nevar apstādināt tik momentīgi jo pastāv arī cilvēcīgais uzmanības faktos kā mēs reaģējam uz situācijām. varbūt tomēr velosipēdistiem vajadzētu ieviest atpakaļ noteikumu ka šķērsojot gājēju pāreju viņi no velosipēda nokāpj, vai arī variants, ka uz viņiem attiecas tie paši likumi kas autobraucējam. sarakanais autobraucējiem arī velosipēdists nelien uz ceļa bet brauc līdzi ar auto satiksmi.
  • Ann

    Ann

    Tur tak ir veikala ir novērošanas kameras. Tapat ar policijas iecirksns un b/d.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!