Slimnīcā mirusi Ilūkstes ielā notriektā velosipēdiste. Tuvinieki meklē negadījuma aculieciniekus

2 komentāri
Slimnīcā mirusi Ilūkstes ielā notriektā velosipēdiste. Tuvinieki meklē negadījuma aculieciniekus
DEGPUNKTĀ

Pēc vairāku dienu cīņas par dzīvību slimnīcā mirusi velosipēdiste, kuru pagājušās nedēļas piektdienā Rīgā, Ilūkstes ielā, notrieca automašīna. Traģiskā negadījuma apstākļi joprojām ir neskaidri, un tuviniekiem nepieciešama aculiecinieku palīdzība patiesības noskaidrošanā.

Raidījums “Degpunktā” jau vēstīja par smago ceļu satiksmes negadījumu, kurā uz regulējamas gājēju pārējas dienas gaišajā laikā pagaidām līdz galam nenoskaidrotos apstākļos zem vieglās automašīnas riteņiem pakļuva kāda velosipēdiste. 

Trieciena un kritiena dēļ 63 gadus vecā sieviete guva vairākus nopietnus ievainojumus un smagā stāvoklī tika nogādāta tuvākajā ārstniecības iestādē. Diemžēl cīņā par dzīvību sieviete zaudēja. Brīvdienās viņas dzīvība izdzisa slimnīcas palātā, ziņo tuvinieki.

Policisti, kas izmeklē šo lietu, līdz šim nav noskaidrojuši precīzus notikušā iemeslus, līdz ar to arī atturas no komentāriem.

Trešdien pie negadījuma vietas ir noliktas puķes un iededzinātas sveces. Bojāgājušās piederīgie paši meklē incidenta lieciniekus, jo, iespējams, viss bijis citādāk, nekā sākotnēji stāstīja šofera līdzbraucēja. Jebkādu informāciju, kas līdzētu noskaidrot patiesību, var sniegt bojāgājušās kundzes radiniekiem pa tālruni – 29944595 vai policijai pa tālruni: 110.

2 komentāri