Slimnīcā ar dažādām traumām nonāk Rīgā notriekts velosipēdists

1 komentārs

Piektdien, ap deviņiem rītā Čaka ielā, neskaitāmiem garāmbraucējiem bija vērojama ļoti nepatīkama aina – pie kāda apskādēta automobiļa, zemē gulējis notriekts vīrs, kuram turpat līdzās mētājies arī viņa braucamrīks – velosipēds.

Šorīt, netālu no Zemitāna tilta, dažu desmitu metru attālumā no Aleksandra Čaka un Pērnavas ielas krustojuma, sāpīgā ceļu satiksmes negadījumā iekļuvis kāds velobraucējs. Viņa vadītais divritenis sadūries ar kādas sievietes vadītu vieglo auto “Toyota”.

“Zvans par to, ka Pērnavas ielas apkaimē ir noticis ceļu satiksmes negadījums saņēmām īsi pirms plkst. 9:00. Uzreiz uz notikuma vieta devās intensīvās terapijas brigāde, kas negadījuma vietā ieradās septiņu minūšu laikā. Negadījumā cieta pusmūža vecuma vīrietis, kas guva vidēji smagas traumas. Tās bija krūšu, galvas traumas, arī dažādi ievainojumi un sasitumi. Viņš tika nogādāts slimnīcā stabilā stāvoklī pie samaņas, turpmākās palīdzības saņemšanai,” stāsta NMPD pārstāve Arita Freimane.

Likuma sargi šobrīd uzklausījuši tikai vienas puses, tas ir, automobiļa vadītājas viedokli par notikušo, tādēļ, vismaz pagaidām vairās nosaukt iespējamo vaininieku.

“Vieglās automašīnas vadītāja virzījās pa Pērnavas ielu no Rūdolfa ielas puses un, un tuvojoties Čaka ielas krustojumam, veica labo pagriezienu, kā rezultātā notika sadursme, VP RRP Ceļu policijas bataljona komandieris Helmuts Štaško.

Šobrīd neesot simtprocentīgas pārliecības par to, no kurienes tad tur uzradies pedāļu minējs un vai tas šķērsojis gājēju pāreju, vai tomēr jau atradies uz braucamās daļas un pārvietojies pa to. Katrā ziņā, to kriminālprocesa laikā noskaidros izmeklētāji.

Ja iedzīvotājiem ir informācija, vai video materiāli, kas varētu palīdzēt likuma sargi atšķetināt šo lietu, lūdzam jūs zvanīt pa tālruni 67086942.