“Kļuva slikti vai aizmiga, bet iebrauca tieši “purnā”!” Sauriešos mistiskā sadursmē cieš divi autovadītāji

Rakstīja īsziņas, runāja pa telefonu, krāsoja lūpas, iesnaudās vai vienkārši novērsās no ceļa – var tikai minēt, kādi bija iemesli nopietnajam negadījumam, kas ceturtdien pa dienu notika netālu no Sauriešiem.

Atpakaļ uz rakstu

7 komentāri

 • Re kā!

  Re kā!

  Ja ar veselību bij slikti,tad piedodami,bet ja ar blakuslietām aizrāvās,tad uz pilno klapi administratīvo. Vajadzētu ieviest likumā papildinājumu,ja brauciena laikā runā pa telefonu vadītājs,uz gadu noņemt vadītāja apliecību pirmai reizei,lai atceras uz mūžu kārtojot eksāmenus no jauna. Tik nabagi ja nevar brīvroku sistēmu iegādāties,pakļauj citus nelaimei.
  • to Re kā!

   to Re kā!

   Turi muti, biezais idiot, un priecājies par to, ka neesi nabags! Savā pārticībā jau esi aimzirsis vai arī nesaproti un negribi saprast to, ka pietiekoši daudziem ir tādi priekšnieki darbā, kuri grib lai strādā daudz par vēdera tiesu kā rezultātā daudziem ir jāpriecājas par to, ka vispār mašīnu (lietotu bez brīvroku sistēmas) var nopirkt!
  • x to Re kā!

   x to Re kā!

   Nabadzībai nav nekāda sakara ar nelaimēm uz ceļa, cirvi! Pat bagātie ar visām savām jaunajām mašīnām, kurām ir šī brīvrouku sistēma, ir pakļāvuši citus nelaimei!
 • Modris Draba

  Modris Draba

  Dažam labam autovadītājam arī ideāls ceļš var kļūt par lamatām - jo var rasties maldīgs iespaids, ka nekas nav jādara, mašīnīte jau pati smuki ripo, un var uzrasties vēlme kaut ko sameklēt priekšmetu kastē, vai pameklēt labu mūziku atskaņotājā un taml.
 • Juris Bickovskis
 • Maria

  Maria

  Meklē vīrieti, kas šeit raksta - datesingle.club/id83723
  Meitene 27 gadus vecs
 • Gundars Apkalns

  Gundars Apkalns

  Virsrakst kliedzoš. tieši purnā . tikai abiem purni veseli

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!