“Kļuva slikti vai aizmiga, bet iebrauca tieši “purnā”!” Sauriešos mistiskā sadursmē cieš divi autovadītāji

7 komentāri
“Kļuva slikti vai aizmiga, bet iebrauca tieši “purnā”!” Sauriešos mistiskā sadursmē cieš divi autovadītāji

Rakstīja īsziņas, runāja pa telefonu, krāsoja lūpas, iesnaudās vai vienkārši novērsās no ceļa – var tikai minēt, kādi bija iemesli nopietnajam negadījumam, kas ceturtdien pa dienu notika netālu no Sauriešiem.

Šī avārija ir piemērs tam, ka pat taisnā ceļa posmā var notikt visnegaidītākās lietas un šoferiem vienmēr jābūt modriem.

Ap plkst. 13.00 mediķu palīdzība bija nepieciešama autoavārijā iekļuvušiem cilvēkiem, proti, ceļa posmā starp Sauriešiem un Vālodzēm. Tur bija saskrējušies divi spēkrati – ”Volvo” un ”Audi” un ievainoti abu auto šoferi.

Negadījuma aculieciniece, kurai sagadījies braukt aiz avarējušā ”Audi”, stāsta, ka ”Volvo” stūrētāja braukusi Sauriešu virzienā un bez kāda redzama iemesla izbraukusi no savas joslas un iestūrējusi pretējā.

Sadursmes lieciniece uzskata, ka viņai stipri paveicies, ka šajā negadījumā palikusi tikai kā lieciniece. Ja ”Volvo” autovadītāja būtu braukusi, pārsniedzot atļauto ātrumu, tad noteikti aizķertu arī viņas mašīnu, tad sekas būtu daudz nopietnākas.

Policija atbrauca, un notikušais ir fiksēts likumā noteiktajā kārtībā. Ja vadītājiem gūtās traumas nebūs smagas – lieta beigsies vien ar administratīvu sodu.