Slidenu ceļu piemānīt nav iespējams; braucot ar neatbilstošām riepām, pie Olaines avarē “Volvo”

3 komentāri
Slidenu ceļu piemānīt nav iespējams; braucot ar neatbilstošām riepām, pie Olaines avarē “Volvo”
EKRĀNUZŅĒMUMS

Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) šobrīd aktīvi cīnās ar šoferiem, kas brauc ar ziemas sezonai neatbilstošām riepām, taču joprojām atrodas tādi vadītāji, kas izliekas, ka noteikumi nav rakstīti viņiem.

Tomēr, ja CSDD un policijas lamatas šoferiem varbūt izdodas apbraukt, tad slidenu ceļu piešmaukt nav iespējams.

Autovadītāji, kas vakar vakarā pēc dienas darbiem mēroja ceļu pa Jelgavas šoseju virzienā uz Olaini, netālu no Jaunolaines, bija spiesti samazināt ātrumu un kādu laiku pat pasēdēt pamatīgā sastrēgumā, kas izveidojās iespaidīgas avārijas rezultātā. Ceļu daļēji bloķēja kāds ”Volvo” markas spēkrats ar piekabi, kas gulēja uz sāna, bet no tās bija izgāzies ”Volkswagen Sharan” minivens. Negadījumā cieta vien dzelži un pats ”Volvo” šoferis notikušo skaidro sekojoši.

“Vienkārši slidens ceļš, mašīnu sanesa un viss. Mēģināju izlīdzināt gaitu, bet sākās sānslīde un viss. Noveicās, ka ceļš bija tukšs,” saka “Volvo” vadītājs Viktors.

Viņš arī stāsta, ka ”Volkswagen” minivenu uz piekabes bija paredzēts vest līdz autoservisam Olainē. Līdz galamērķim palikuši vien daži kilometri, taču pēc incidenta arī kravas vilcējam būs nepieciešams remonts. Viens no reālākajiem notikušā iemesliem ir acīmredzams – piekabes riepas bija bez atbilstoša protektora. Nodilušās vasaras riepas apstākļos, kad temperatūra ir tuvu nullei, izspēlēja ar šoferi ļaunu joku.