Šķīstot dzelžiem un iestūrējot grāvī, brauciens no bērēm noslēdzas slimnīcā

0 Komentāru

Diviem cilvēkiem brauciens no kāda radinieka bērēm beidzies slimnīcā, jo atpakaļceļā netālu no Salaspils viņu auto tika ierauts nopietnā avārijā, vēsta “Degpunktā”.

Divu vieglo auto sadursme notika dienas vidū uz Rīgas apvedceļa, netālu no Salaspils robežas. Tumšās krāsas “Volvo” brauca pa šoseju virzienā no Salaspils, savukārt “Volkswagen Golf”, kam pie stūres sēdēja kāds kungs gados, izbrauca no mazākas nozīmes ceļa un būtībā aizšķērsoja brauktuvi “Volvo” spēkratam. Trieciens bija pamatīgs, šķīda dzelži, un abi finišēja grāvī.

Iekams ieradās operatīvie dienesti, dažu minūšu laikā ceļmalā sastājās vairākas automašīnas, lielākoties tie bija avarējušā “Volvo” šofera radinieki un draugi, jo viņi ar nelielu intervālu kolonnā brauca no kāda radinieka bērēm. Avārija notika Rolanda acu priekšā, viņš brauca tieši aiz “Volvo”.

Rolands, avārijas liecinieks

“”Golfa” vadītājs brauca ārā no tās puses, no Salaspils, Miera ielas. Tādēļ, ka no turienes brauca trīs “fūres” pēc kārtas, viņš neredzēja, ka šeit brauc “Volvo”. Iznāk, kad “fūres” pabrauca garām, viņš sāka braukt. Tobrīd “Volvo” vairs nepaspēja noreaģēt. [Trieciens bija] aizmugurējā kreisajā pusē, stūrī. “Golf” centās pārbraukt pāri, bet “Volvo” apbraukt to. Vadītājs “sita pa bremzēm”, bet nepaspēja apturēt. Pats uzreiz [pēc avārijas apstājos], jā. Mana sieva ar viņu [cietušo cilvēku gados] sarunājās, iedeva viņam ožamo spirtu. Viņš tik teica, ka stipri sāpot mugura. Mēs nekavējoties izsaucām “ātros”, centāmies viņu lieku reizi nekustināt.”

Traumas guvuši arī “Volvo” sēdošie, pats vadītājs un tā pasažiere. Cietušo radinieki saka, ka traumētas muguras, sasistas rokas un, protams, ir šoka stāvoklis.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā vissmagāk cietušā sirmā vīra veselības stāvokli novērtē kā stabilu, taču ievainojumi tiešām ir nopietnāki nekā pārējiem. Kas attiecas uz abu šoferu vainas pakāpi, pieļaujams, ka šoreiz lietas iznākums ir prognozējams jau tagad un satiksmes noteikumus būs pārkāpis “Golf” vadītājs.

0 Komentāru