13 komentāri

Ātrums krietni virs atļautajiem 90 km/h un 1,27 promiļu liels reibums. Šie ir pārkāpumi, kas konstatēti kādai Aizkraukles Valsts policijas darbiniecei augusta izskaņā.

Šāda veida rīcība amatpersonai maksā krietni dārgāk nekā citiem. Kopā ar piespriesto sodu par pārkāpumiem jāzaudē arī darba vieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aprunājoties ar Aizkrauklē dzīvojošajiem par drošību pilsētā un vietējo policijas darbu, kļūst skaidrs, ka līdz brīdim, kamēr pats iekļaujies likuma rāmjos un ar kārtības sargiem neesi pārmijis kādu skarbāku vārdu, nav iemeslu par kaut ko sūdzēties. Tomēr, uzzinot par Aizkraukles Valsts policijas darbinieci, kas ar privāto auto pirms pāris nedēļām pārkāpa ne vienu vien likuma pantu, kādu skarbāku vārdu sievietes virzienā raida gan vairāki aizkrauklieši, gan arī sievietes kolēģi.

Policijas darbiniece, pret kuru sākta disciplinārlieta, ir Aizkraukles policijas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore. Vairāki no vietējiem iedzīvotājiem par notikušo uzzināja, vēl pirms to publiskoja policija un mediji, tādēļ rodas jautājumi, kādēļ par kolēģes pieķeršanu nav ziņots uzreiz pēc pārkāpuma.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl