Skandāls Aizkrauklē: atklāts, ka policijas darbiniece braukusi 1,27 promiļu reibumā

13 komentāri
Skandāls Aizkrauklē: atklāts, ka policijas darbiniece braukusi 1,27 promiļu reibumā

Ātrums krietni virs atļautajiem 90 km/h un 1,27 promiļu liels reibums. Šie ir pārkāpumi, kas konstatēti kādai Aizkraukles Valsts policijas darbiniecei augusta izskaņā.

Šāda veida rīcība amatpersonai maksā krietni dārgāk nekā citiem. Kopā ar piespriesto sodu par pārkāpumiem jāzaudē arī darba vieta.

Aprunājoties ar Aizkrauklē dzīvojošajiem par drošību pilsētā un vietējo policijas darbu, kļūst skaidrs, ka līdz brīdim, kamēr pats iekļaujies likuma rāmjos un ar kārtības sargiem neesi pārmijis kādu skarbāku vārdu, nav iemeslu par kaut ko sūdzēties. Tomēr, uzzinot par Aizkraukles Valsts policijas darbinieci, kas ar privāto auto pirms pāris nedēļām pārkāpa ne vienu vien likuma pantu, kādu skarbāku vārdu sievietes virzienā raida gan vairāki aizkrauklieši, gan arī sievietes kolēģi.

Policijas darbiniece, pret kuru sākta disciplinārlieta, ir Aizkraukles policijas iecirkņa Kārtības policijas nodaļas inspektore. Vairāki no vietējiem iedzīvotājiem par notikušo uzzināja, vēl pirms to publiskoja policija un mediji, tādēļ rodas jautājumi, kādēļ par kolēģes pieķeršanu nav ziņots uzreiz pēc pārkāpuma.

13 komentāri