Šis “fordiņš” policistiem Vecmīlgrāvī sagādā tikai galvassāpes – tā vadītāji jau atkal iekūlušies nepatikšanās

0 Komentāru
Šis “fordiņš” policistiem Vecmīlgrāvī sagādā tikai galvassāpes – tā vadītāji jau atkal iekūlušies nepatikšanās

Kāds pārdesmit gadus vecs “Ford” auto jau reiz parādījies raidījuma “Degpunktā” kadros. Policisti šim spēkratam uzmanību pievērsa jau marta vidū, un ar to saistītie ļaudis atkal izpelnījušies īpašu uzmanību.

18. marta jau vēstīts kādu visai veiksmīgu policistu “ķērienu” Vecmīlgrāvi. Toreiz vīriem gaišā dienas laikā bija izdevies ”nošaut divus zaķus ar vienu šāvienu” jeb kāda jau iepriekš piefiksēta “Ford” salonā pieķert divus pārkāpējus – kādu meklēšanā izsludinātu tipiņu, kurš, iespējams, saistīts ar narkotiku tirdzniecību, un viņa paziņu, kurš ne tikai pilotējis auto bez tiesībām, bet darījis to arī narkotiku reibumā.

Toreiz ļaundari nonākuši inspektoru rokās, bet viņu auto – policijas stāvlaukumā. Taču acīmredzot no turienes tas drīz vien izpirkts, jo jau atkal parādījies galvaspilsētas ielās.

Kādā naktī Pašvaldības policijas Ziemeļu pārvaldes darbinieki, patrulējot Vecmīlgrāvī, atkal ievēroja šo pašu “Ford”, kuram pie stūres, iespējams, atradās persona bez autovadītāja apliecības. Pieejot pie vadītāja un pārbaudot viņa datus, noskaidrots, ka viņa tiesības nav derīgas, un uz notikuma vietu tika izsaukta ceļu policija.

Kārtības sargs neslēpj, ka lai arī pieķertie braucamrīka šoferi mainās un auto acīmredzot lieto vairāki cilvēki, Rīgas Ziemeļu iecirkņa darbinieku redzeslokā konkrētais automobilis nonāk jau ceturto reizi. Policisti šādus spēkratus īpaši patur prātā un pārbauda tos atkārtoti. Neatkarīgi no tā, ka šie vadītāji tiek saukti pie administratīvas atbildības, viņi turpina izdarīt pārkāpumus.

Un, starp citu, šis auto un tā stūrētāji nebūt neesot vietējie rekordisti, jo Ziemeļu pārvaldē ”populārāko” pārkāpēju kontā ir pat septiņas, astoņas un vairāk nekā desmit tikšanās reizes, kas beidzas ar aizturēšanu, protokoliem un auto policijas stāvlaukumā.

0 Komentāru