“Sieviete turēja bērnu uz rokām, stāvēja un turēja!” Māmiņa pie stūres Rīgā izraisa sadursmi ar smago automašīnu

Piektdien avārijā Rīgā, Krustpils ielā, kārtējo reizi pierādījās, ka bērnu sēdeklītis automašīnās var kļūt izšķirošs, rūpējoties par savas atvases drošību. Kāda “Volkswagen” automašīnas vadītāja centās veikt kreiso pagriezienu, taču sadūrās ar kravas automašīnu, pamatīgi sadragājot izmērā daudz mazāko “golfiņu”.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Prokurors

  Prokurors

  Matīss Celmiņš pasaku rakstnieks.
  Latvija iznākuši viņa pasaku grāmata "Vafele uz ausim"
 • Kritiska domasana

  Kritiska domasana

  Lai kā tur būtu bijis, raksta kvalitāte ir visai apšaubama. Ja atmiņa neviļ, tad šajā krustojumā speciāli, lai nogriestos pa kreisi speciāli ir papildsekcija, kas norāda, ka pretī braucošajiem ir sarkanais. Vai VW nav to ievērojis vai smagās mašīnas šoferis ir ignorējis sarkano, par to ir tikai pieņēmumi no acu liecinieka puses. Nav nekādu interviju vai komentāru no policijas puses, bet ažiotāžas vārdā jau nolemts, kuri ir vainīgie.
  Ja paklausās video ierakstu, tad acu liecinieks min vadītāju un sievieti ar bērnu kā atsevišķas vienības, ka noteikti esot bijuši trīs cilvēki, bet mediji to ir nez kādu iemeslu dēļ interpretējuši pa savam. Rakstā tiek uzsvērts, ka sieviete bez maz šokā un neadekvāta stāvējusi malā ar bērnu, bet aculiecinieks to min kontekstā, ka acīm redzot fiziskas traumas nav bijušas, tikai izbīlis, jo sieviete ir vienkārši stāvējusi turot bērnu nevis kādi papildus pasākumi veikti.
  Nez kurā brīdī mēdijiem radās tiesības lemt par vainīgajiem bez policijas un sagrozīt aculiecinieku sacīto? Pat no malas saskatāmās kļūdas rakstu veidojot sniegtajai informācijai neliek uzticēties.
 • D
 • Элина Ёхнсон
 • Элина Ёхнсон

  Элина Ёхнсон

  Jums ir pierādījumi, vai tikai šis izdomāts stāsts ?
  Ir GPS dati un t.t. Un pie tā visa ir viedoklis , katrām, kā visi brauc nepareizi.
  Pirms rakstiet, domājiet , vai tā ir tiešām taisnība. Savādāk var tikties tiesā.
 • Julija Gorjunova

  Julija Gorjunova

  Pipec kurica🤦‍♂️narushatj s malenjkim rebjonkam
 • Anonīms

  Anonīms

  Kādēļ ziņu dienesti izplata nepatiesas ziņas par to, kurš vadīja auto? Vai visa ziņa balstās uz pieņēmumiem un aculiecinieku, kas nebija klāt notikuma brīdī, teikto?
 • Matīss Celmiņš

  Matīss Celmiņš

  Vispāŗ šorīt tieši šī cementa muca mani no rīta diezgan pabiedēja uz Piedrujas ielas pārvada no Krustpils ielas puses. Nav brīnums ka sataisījis sūdus, turklāt, vaino sievieti ar bērnu, lai gan patiesībā viņš nenormālā ātrumā plēsis. Ok sieviete pārkāpa noteikumus un nepalaida garām, bet arī tas smagais visticamāk brauca diezgan agresīvi..Šorīt ap plkst 10.40 braucu pāri Piedrujas ielas pārvadam (virs Slāvu apļa) Brasas virzienā, kad braucot lejā no pārvada (tuvojās zīme 50) vispirms paskatījos spogulī un redzēju šo zelta krāsas Volvo. Numurs bija tas pats (HP-1814). Tajā brīdī laideni sāku bremzēt lai samazinātu ātrumu līdz zīmē atļautajiem 50 paralēli skatoties spogulī, ko smagais aizmugurē dara..godīgi sakot - viņš pat bremzēt neizskatījās ka taisītos, jo vairāk bremzēju jo straujāk un ātrāk viņš tuvojās. Brīdī kad ievēroju viņu, braucu uz atļautajiem 70, kamēr viņš uz tā pārvada visticamāk uz 90 plēsis..Domāju ka viņam bremzes nedarbojās tādēļ nācās spiest gāzi un pie pirmās iespējas iemukt blakus joslā starp divām citām fūrēm jo viņš jau bija bīstami tuvu. Protams pie krustojumiem viņš apstājās diezgan pastrauji bremzējot un apstājoties tieši pirms citu mašīnu pakaļām, sākotnēji domāju ka tulīt visas tās mašīnas izsķaidīs kas viņam priekšā stāv. Bet uzsākot braukt viņš burtiski sēdēja citām mašīnām astē! Izskatījās pēc diezgan agresīvas braukšanas stila!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!