Sieviete, sēžot pie “Audi” stūres, smagi ietriecas betona stabā; mediķiem sievietes dzīvību glābt neizdodas

Pievienot komentāru

Pagaidām nenoskaidrotu iemeslu dēļ kāda aptuveni piecdesmit gadus veca sieviete, sēžot pie “Audi” stūres, smagi ietriecās betona stabā galvaspilsētā Volguntes ielā, Pleskodāles apkaimē. Mediķi ilgstoši veica reanimācijas darbus, taču šoferes dzīvība vairs nebija glābjama.

Divu bērnu māmiņa, sauksim viņu par Lailu, otrdien, atgriezusies no darba, savas mājas viesistabā baudīja mierīgu pasēdēšanu kopā ar savām atvasēm. Ap pieciem četrdesmit vakarā ģimene pārbīlī salēcās – televizora radīto skaņu pārspēja uz ielas dzirdamais troksnis, ko radīja kādas automašīnas ietriekšanās betona stabā.

“Blīkšķi dzirdēju. Izgāju ārā un saucu “ātros”. Nonesa stabu, un mašīna bija kokā. Cilvēki viņu izvilka ārā un vienkārši nolika uz zemes,” stāsta Laila.

Laila saprata, ka avarējušā ”Audi” vadītāja ir guvusi smagus miesas bojājumus un, lai pasargātu savus nervus, tuvāk notikuma vietai negāja. Tikmēr no kaimiņu mājas pie cietušās sievietes skrēja pensionāres Annas krustdēls. Sirmgalve stāsta, ka puisis redzēja avārijas apstākļus pa logu.

“It kā viņai slikti kļuva. Un vēl viens patraucēja, uz apdzīšanu vai kā, un viņa ietriecās stabā,” raidījumam “Degpunktā” stāsta Anna, kura dzīvo blakus notikuma vietai.

Pēc aculiecinieku stāstītā, mediķi ilgi cīnījās, lai glābtu šoferes dzīvību. Reanimācijas darbi bez apstājas turpinājušies teju stundu, tomēr pūliņi neatmaksājās.

Policija uzsākusi letālās avārijas izmeklēšanu un nozīmētajās ekspertīzēs skaidros, vai vadītājas nāve ir iestājusies no kādas sirdskaites vai sadursmē gūto ievainojumu dēļ.