Sieviete ar “Volvo” uz Vanšu tilta ietriecas stāvošā “Bentlijā” un policijas automašīnā

10 komentāri
Sieviete ar “Volvo” uz Vanšu tilta ietriecas stāvošā “Bentlijā” un policijas automašīnā
DEGPUNKTĀ

Piektdien īsi pirms pusnakts uz vienas no Vanšu tilta uzbrauktuvēm bija vērojams visai neparasts skats – uz brauktuves stāvējis dārgs, koši zaļš “Bentley”, kuram aizmugurē bija ietriecies ceļu policijas patruļauto, savukārt vēl gabaliņu aiz tā kāds “Volvo” ar pilnībā iznīcinātu priekšdaļu.

Kā izrādās, viss sācies ar to, ka likumsargi bija apturējuši pārlieku steidzīgo automašīnas “Bentley” vadītāju un jau noformēja tam pārkāpuma protokolu, kad uz brauktuves stāvošajos auto ar pamatīgu blīkšķi finišējusi kāda 43 gadus veca sieviete ar “Volvo”. Diemžēl šajā negadījumā cietuši vairāk nekā tikai bleķi.

Negadījuma laikā cieta visu transportlīdzekļa vadītāji, tostarp trīs ceļu policijas darbinieki, kuri bija guvuši dažādas traumas, raidījumam “Degpunktā” norāda Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ceļu policijas bataljona komandieris Helmuts Staško.

Šobrīd pie darba ķērušies ceļu satiksmes noziegumu izmeklētāji, kuri ierosinājuši kriminālprocesu un skaidro precīzus negadījuma apstākļus. Kā norāda Staško, šajā situācijā visu krietni apgrūtina fakts, ka spēcīgais trieciens sabojājis arī policijas auto uzstādīto kameru vadības bloku, līdz ar to vismaz pagaidām nav izdevies apskatīt video ierakstus.

Lai arī šobrīd likumsargs nevar atbildēt, vai patruļauto avārijas brīdī bija ieslēgtas bākugunis un vai tas bija labi pamanāms, nevar noliegt, ka ir grūti iedomāties iemeslu, kas varētu attaisnot “Volvo” vadītāju. Jo, pat ja bākuguņu nebija, satiksme tobrīd nebūt nebija intensīva, un šajā posmā ceļš ir labi pārskatāms daudzus metrus uz priekšu.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!