“Sieva kliedza, ka notikusi avārija, māja sagāzta! “Audi” daļēji sagrauj māju Viļānos, šoferis mirst avārijas vietā

4 komentāri
“Sieva kliedza, ka notikusi avārija, māja sagāzta! “Audi” daļēji sagrauj māju Viļānos, šoferis mirst avārijas vietā
DEGPUNKTĀ

Traģiska avārija Viļānos laupījusi kāda 35 gadus veca vīrieša dzīvību un daļēji sagrāva kādas ģimenes māju Viļānos.

Bez desmit minūtēm četros naktī Viļānu centrā, Rīgas ielā, atskanējis troksnis, kas pamodinājis vai visus tuvējā apkaimē dzīvojošos ļaudis.

“Gulēju. Troksnis. Sitiens. Viss. Attapos, sieva kliedza, ka notikusi avārija, ka māja sagāzta,” stāsta mājas saimnieks Dmitrijs.

Saprotot, ka kāds automobilis iebraucis Dmitrija ģimenes mājvietā, vīrs uzmetis mugurā pirmo, kas pagadījies pa rokai un steidzies ārā, kur ieraudzījis šaušalīgu ainu – no ielas puses zem viņa verandas drupām bijis redzams līdz nepazīšanai samīcīta auto fragments. Turpat netālu stāvējis kāds “BMW”, un tā šoferis jau centies palīdzēt avarējušā auto pilotam.

“Viņš izvilka viņu no mašīnas un nolika tur uz ceļa. Pie samaņas viņš noteikti nebija, bet vēl bija dzīvs. Tad atbrauca “ātrie” un secināja, ka viņš jau ir miris,” stāsta Dmitrijs.

Kā atklāj mājas saimnieks, pēc sarunas ar “BMW” vadītāju turpat nelaimes vietā varēja noprast, ka šai traģēdijai ir pavisam banāls iemesls – ielu sacīkstes.

Gan pats mājas saimnieks, gan kaimiņi pazinuši bojāgājušo. Tas ir kāds vietējais iedzīvotājs, kurš strādājis auto rezerves daļu veikalā. Iepriekš gan vīrietis nav iemantojis slavu kā neprātīgs braucējs. Taču vietējie piefiksējuši, ka likumsargi pēc avārijas no sasistā spēkrata paņēmuši vairākas alkohola pudeles. Iespējams, pilotam papildu drosmi radījis grādīgo apreibums. Mājas saimnieks domā, ka šajā situācijā viņu un ģimeni paglābusi vien veiksmīgs sakritība, jo sasistais automobilis apstājies pāris metru attālumā no gultām, kurās tobrīd gulējuši cilvēki.

Šobrīd Dmitrijam priekšā garš un piņķerīgs process ar apdrošinātājiem, būvniekiem un ekspertiem, lai saprastu, kādā stāvoklī pēc trieciena ir ēka, un vai to vispār varēs atjaunot. Savukārt Valsts policijas izmeklētājiem kriminālprocesa laikā būs precīzi jānosaka, kas vainojams notikušajā, un tad, visticamāk, šis kriminālprocess jāizbeidz, jo domājams, izrādīsies, ka pats vaininieks gājis bojā.

Plašāk skatieties “Degpunktā” sižetā!

4 komentāri

Aktuālie Degpunktā sižeti

Kaimiņi: Ugunsgrēka daudzstāvu mājā Vecmīlgrāvī cēlonis varētu būt bijusi neuzmanīga rīcība ar uguni

Aktivizējas degvielas zagļi no nepieskatītas smagās tehnikas

Purvciemā nežēlīgā uzbrukumā cietuši divi cilvēki

Siguldā lupatu pārpildītā dzīvoklī izdeg vannasistaba

Ugunsgrēks iznīcina ģimenes māju Daugavpilī

Salaspilī satiksmes negadījumā auto apmet kūleni

Valmierā divi Rumānijas valstspiederīgie centušies apzagt LMT veikalu

Vimbukrogā "Porsche" automašīnas vadītājs izbraukā puķu dobi

Vīrietis Rīgā "izdaiļo" tuneļa sienu ar grafiti un iemet skrejriteni Daugavā

Divu bērnu ģimene ugunsgrēkā zaudē mājvietu

Rīgā policijas suns pie autovadītāja atrod narkotikas

Ikšķilē kāds vīrietis alkohola reibumā gandrīz salauž policijas alkometru