Sestdien ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā četri cilvēki

0 Komentāru
Sestdien ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā četri cilvēki
Foto: Ieva Leiniša, LETA

Sestdien ceļu satiksmes negadījumos gājuši bojā četri cilvēki – gājēja, motocikla vadītājs, kā arī divi vieglo automašīnu vadītāji, informē Valsts policija.

Uz Liepājas šosejas Durbes novadā, Tadaiķu pagastā, kāds autovadītājs uzbraucis pagaidām nenoskaidrotai gājējai, kura notikuma vietā ir mirusi. Bojāgājusi sieviete bija aptuveni 75 gadus veca. Transportlīdzekļa vadītājs no notikuma vietas aizbrauca, par notikušo neziņojot policijai. Vēlāk pārbaudāmais vīrietis, kurš dzimis 1968. gadā, pats pieteicās policijā, izdodot savu automašīnu “VW Golf”.

Aizvadītajā diennaktī Vecumnieku novadā, Vecumnieku pagastā, automašīnas “Nissan Pickup” vadītājs netika galā ar tās vadāmību, iebrauca grāvī un apgāzās. 1972. gadā dzimušais automašīnas vadītājs notikuma vietā gāja bojā.

Sestdien Rīgā, Augusta Dombrovska ielā 41, notika sadursme starp automašīnu “Volvo” un motociklu “Suzuki”, kuru vadīja 1985. gadā dzimis vīrietis. Motocikla vadītājs gājis bojā, bet “Volvo” vadītājs ar traumām nodots mediķu aprūpē.

Jau vēstīts, ka sestdien vakarā Tukuma novadā, Džūkstes pagastā, uz autoceļa Rīga-Liepāja notika divu automašīnu sadursme, pēc kuras viens no autovadītājiem gājis bojā. Kāds vīrietis vadīja kravas seglu vilcēju “DAF” savienojumā ar puspiekabi “Kogel”, savukārt cits vīrietis ar automašīnu “Saab” nenoskaidrotu iemeslu dēļ iebrauca pretējā braukšanas joslā, un notika sadursme. Pēc sadursmes “Saab” aizdegās, un automašīnas vadītājs, kurš pagaidām nav atpazīts, notikuma vieta miris.

Kopumā aizvadītajā diennakti Latvijā reģistrēti 82 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietis 31 cilvēks un četri gājuši bojā.

0 Komentāru