Komentāri
Sestdien ceļu satiksmes negadījumos cietuši 33 cilvēki; bojā gājusi jauna meitene
Traģiska avārija notikusi Rēzeknes pusē - tajā bojā gājusi jauniete, bet cietuši vēl vairāki cilvēki. (Egons Ansbergs / f64)

Pagājušajā diennaktī uz Latvijas ceļiem reģistrēti 87 satiksmes negadījumi, kuros cietuši 33 cilvēki un viens gājis bojā, informē Valsts policija.

Skaties.lv jau vēstīja, ka sestdien Strūžānu pagastā, Rēzeknes novadā, noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā gājusi bojā jauniete, bet vēl seši cilvēki cietuši.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizvadītajā diennaktī visvairāk avārijas (43) reģistrētas Rīgas reģionā, 13 satiksmes negadījumi notikuši Vidzemē un Kurzemē, bet deviņas avārijas Zemgalē un Latgalē. Arī visvairāk avārijas ar cietušajiem notikušas Rīgas reģionā.

Vēl ceļu policija pieķērusi 17 šoferus, kuri braukuši dzērumā, bet viens pie transporta līdzekļa stūres sēdies arī narkotiku reibumā.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl