Savāds negadījums Jelgavā: būvbedrē atrod avarējušu automašīnu

Pievienot komentāru
Savāds negadījums Jelgavā: būvbedrē atrod avarējušu automašīnu
EKRĀNUZŅĒNUMS

Nedēļas nogalē Jelgavā noticis savāds ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka Kalnciema ceļa un Loka maģistrāles krustojumā kāds vieglās automašīnas “Seat” vadītājs izraisīja negadījumu un aizbēga no notikuma vietas, būvdarbu bedrē atstājot savu sadauzīto spēkratu.

Vīrietis, iespējams, bija pārkāpis atļauto braukšanas ātrumu, tāpēc nespēja savaldīt savu automašīnu. Lai saprastu notikušā apstākļus, policija aicina atsaukties aculieciniekus.

“Seat” vieglās automašīnas vadītājs nepamanīja Kalnciema ceļa un Loka maģistrāles krustojumā izraktu visai dziļu būvdarbu bedri. Šoferis nepaspēja nobremzēt un pilnā ātrumā ielidoja tieši tranšejā. Vietējie iedzīvotāji uzskata, ka notikušais varētu būt kombinācija starp nejēdzīgām ceļazīmēm un nepareizi izvēlētu ātrumu.

Pirms negadījumu pamanīja kāds garāmgājējs, vīrietis izrāpās no sadauzītā spēkrata un bēga, ko kājas nes. Acīmredzot viņš avārijā nebija smagi cietis, jo bija spējīgs visai ātri nozust. Policijai joprojām nav izdevies noskaidrot stūrētāja personību.

“Vadītājs notikuma vietā nebija sastopams, viņš pēc šā negadījuma ir atstājis notikuma vietu. Policija šobrīd skaidro visus notikušā apstākļus, tostarp, kas vadīja šo transportlīdzekli,” norāda Valsts policijas Zemgales reģiona vecākā speciāliste Ieva Sietniece.

Policija aicina atsaukties cilvēkus, kas negadījumu redzēja un var sniegt vīrieša meklēšanai noderīgu informāciju. Informāciju var sniegt, zvanot pa tālr.: 110. Par notikuma vietas pamešanu automašīnas vadītājam var draudēt naudas sods no 70 līdz 700 eiro apmērā, kā arī autovadītāja apliecības atņemšana.