Saulkrastu pusē kāds pārgalvis izklaidējas, vizinoties uz automašīnas jumta

5 komentāri

Aculieciniekam ceļa posmā no Saulkrastiem uz Zvejniekciemu izdevies video iemūžināt kāda jauna cilvēka veiktos trikus. Mēģinājums pavizināties uz braucamrīka jumta cilvēkam šķietami beidzās bez sāpīgas piezemēšanās uz asfalta, taču līdz nelaimes gadījumam nebija tālu, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

”BMW” šoferi notikušais šķietami pilnībā apmierināja un stādināt spēkratu tas negrasījās, ļaujot draugam turpināt izrādīties. Nofilmētais varoņdarbs sasniedzis arī policistus, un likumsargu reakcija ilga nebija jāgaida.

“Mēs esam saņēmuši informāciju no sabiedrisko attiecību nodaļas, ko mums iesūtīja sadursme.lv, ka ir bijis tāds gadījums Saulkrastos. Transportlīdzekļa vadītājs pieļauj faktu, ka pasažieris brauciena laikā izlien ārpus transportlīdzekļa, caur logu uz jumta, un turpina kustību tālāk. Gan pasažieriem, gan vadītājam ir paredzēta atbildība. Attiecīgi atliek tikai noskaidrot, kas šo pārkāpumu ir izdarījis,” skaidro Valsts policijas RRP Satiksmes administratīvo pārkāpumu izskatīšanas biroja priekšniece Inga Millere.

Šādus trikus neatkārtot un arī jaunus neizdomāt aicina arī Saulkrastu vietējie iedzīvotāji, kas paši redzējuši aculiecinieka iemudžināto video.

Cerams, ka šajā gadījumā policistu centieni atrast auto īpašnieku būs sekmīgi, bet likumsargi atgādina, ka citos gadījumos visefektīvāk par nekārtībām vai rupjiem pārkāpumiem uz ceļa ziņot, uzreiz zvanot pa tālruni 110.

5 komentāri