Sāpīgs negadījums Purvciemā – iereibušu gājēju uz ielas “aizķer” automašīna

3 komentāri
Sāpīgs negadījums Purvciemā – iereibušu gājēju uz ielas “aizķer” automašīna

Galvaspilsētas likuma sargi, pavisam nesen nonākuši kāda nelaimes gadījuma vietā, tikai mirkli pēc tam, kad vieglais auto notriecis gājēju.

Ap plkst. 21.30 vakarā dodoties uz izsaukumu Purvciemā, galvaspilsētas pašvaldības policisti kļuvuši par kādas nepatīkamas avārijas seku aculieciniekiem. Uz pielijušās Dzelzavas ielas, līdzās ielas vidū apturētam vieglajam auto, gulējis kāds vīrietis, bet apkārt sākuši pulcēties aculiecinieki un ziņkārīgie.

Policisti pieskrēja pie viņa klāt un konstatēja, ka vīrieti aizķēris kāds transportlīdzeklis. Šajā situācijā, gan palīdzību nav nācies gaidīt pārāk ilgi, jo tikai minūti vēlāk notikuma vietā jau piestājis mediķu busiņš un dakteri steiguši pie cietušā.

Tika noskaidrots, ka vīrietis šķērsoja brauktuvi tai neparedzētā vietā un viņš bija reibuma stāvoklī. Uz notikuma vietu tika izsaukta ceļu policijas ekipāža, kura pārņēma darbu notikuma vietā. Notikušajam negadījumam ir arī divi aculiecinieki, kuri tika palūgti sagaidīt Valsts policiju un sniegt liecības.

Visticamāk, šajā situācijā vainu notikušajā būs jāuzņemas pašam gājējam, taču lielāku skaidrību par notikušo viesīs Valsts policijas darbinieku lēmums, pēc iepazīšanās ar šīs lietas materiāliem. Jebkurā gadījumā, šie nepatīkamie skati, ir skaudrs atgādinājums katram kājāmgājējam, ka labāk tomēr noiet kādu lieku metru, bet brauktuvi labāk šķērsot vietā, kur to paredzēts darīt.

Vairāk par tematu – raidījuma “Degpunktā” sižetā