Salaspils pusē uz dzelzceļa pārbrauktuves notikusi vilciena un automašīnas sadursme

Pirmdien, 17.jūnijā, Salaspils pusē uz dzelzceļa pārbrauktuves aiz vilciena stacijas “Dārziņi”  notikusi pasažieru vilciena Rīga-Lielvārde un vieglās automašīnas sadursme, aģentūrai LETA apstiprināja AS “Pasažieru vilciens” pārstāvis Egons Ālers.

Atpakaļ uz rakstu

2 komentāri

 • Nav svarīgi

  Nav svarīgi

  Kad beidzot autovadītāji sāks ievērot signālu? Un kad LDZ salabos signālu, lai tas būtu labi dzirdams autovadītājiem?😠😠😠
  • z

   z

   cik decibelu skaļu signālu gribi pie dzelzceļa pārbrauktuves, ja automašīnā bum-bum skan ar vismaz 200 decibeliem?
   un CSN taču rakstīts:
   "Šķērsojot dzelzceļa pārbrauktuvi, transportlīdzekļa vadītājam jādod ceļš vilcienam (lokomotīvei, drezīnai), kas tuvojas.
   Pirms pārbrauktuves transportlīdzekļa vadītājam jāpārliecinās, vai netuvojas vilciens..."
   un tas jādara neatkarīgi no tā, vai kāds izklaides cienīgs mērglis jau nav sabojājis barjeru, luksoforu, ceļazīmes, bet bojājumu redzošie autovadītāji iedomājas ka pie katras pārbrauktuves ir 24 stundu novērotājs un taupot sava dārgā mobīlā zvana sekundes, nevēlās pazvanīt, lai ziņotu par bojājumu...
   cik reizes tur braucot redzēji, ka signāls nedarbojas? vai tagad nejūties līdzvainīgs pie avārijas, jo laicīgi neziņoji?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!