Salaspilī avarējusi automašīna “Ferrari”; bojā gājuši divi cilvēki

3 komentāri
Salaspilī avarējusi automašīna “Ferrari”; bojā gājuši divi cilvēki
ACULIECINIEKS

Naktī uz ceturtdienu, 13. maiju, ap plkst. 00.50 Salaspils novadā notika ceļu satiksmes negadījums, kurā bojā gājušas divas personas, portālu Skaties.lv informē Valsts policija.

Negadījums noticis Salaspils pagastā uz auto ceļa Ulbroka–Ogre. Pašreizējā informācija liecina, ka pagaidām nenoskaidrots vadītājs, vadot automašīnu “Ferrari 458”, nobrauca no ceļa braucamās daļas un uzbrauca šķērslim – kokam.

Auto pēc negadījuma aizdegās. Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests pagājušajā naktī dzēsa degošu automašīnu un sauso zāli kopumā 55 kvadrātmetru platībā. Pie automašīnas tika atrasti divi cilvēki, kuriem mediķi konstatēja nāvi.

Policijā norādīja, ka atrastie ir 1991.gadā dzimusi sieviete un 1993.gadā dzimis vīrietis. Mirušie ir Latvijas iedzīvotāji.

Policija sākusi kriminālprocesu un skaidro notikušā apstākļus.

Kopumā pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 16 cilvēki, no tiem trīs bija gājēji un seši velosipēdisti.

Rīgas reģionā cietuši 10 cilvēki, no tiem divi gājēji un pieci velosipēdisti, bet divi cilvēki gājuši bojā, Zemgalē cietuši četri cilvēki, no tiem viens velosipēdists, Vidzemē – divi, bet Latgalē viens gājējs.

Kopumā diennakts laikā valstī reģistrēts 121 ceļu satiksmes negadījums, no tiem 18 bijuši ar cietušajiem.

Diennakts laikā Rīgas reģionā notikuši 77 ceļu satiksmes negadījumi, Zemgalē – seši, Vidzemē – 10, Kurzemē – 12, bet Latgalē 16 ceļu satiksmes negadījumi, liecina VP apkopotie dati.
3 komentāri