Salacgrīvā notikusi smaga avārija; piecu automašīnu sadursmē viens bojāgājušais

14 komentāri
Salacgrīvā notikusi smaga avārija; piecu automašīnu sadursmē viens bojāgājušais
Foto: Valsts policija

Ceturtdien, 7. jūnijā, plkst. 18.46 Salacgrīvas pagastā, autoceļa Rīga (Baltezers) – Igaunijas robeža (Ainaži) 66 kilometrā, notikusi smaga autoavārija, informē Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvalde.

1987. gadā dzimis vīrietis, vadot smago kravas automašīnu “Volvo”, sakabē ar piekabi, uzbrauca stāvošai automašīnai “Hyundai”, kas trieciena rezultātā uzbrauca automašīnai “Audi”, savukārt “Audi” uzbrauca automašīnai “BMW”, taču “BMW” iebrauca smagajā kravas automašīnā “Mercedes-Benz”, sakabē ar piekabi.

Pēc sākotnējās informācijas, visas četras automašīnas stāvēja vienā rindā pie luksofora, gaidot kustības uzsākšanas signālu. Smagās kravas automašīnas “Volvo” vadītājs tikai pēdējā brīdī pamanījis, ka transportlīdzekļi stāv pie aizliedzošā signāla un uzsācis bremzēšanu, taču nesekmīgi.

Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja transportlīdzekļa “Hyundai” vadītājs – 1955.gadā dzimis vīrietis. Negadījumā cieta “Audi” vadītāja – 1979.gadā dzimusi sieviete, kā arī automašīnas “BMW” vadītājs – 1975.gadā dzimis vīrietis un transportlīdzekļa pasažiere – 1978.gadā dzimusi sieviete. Visi cietušie nogādāti tuvākajā ārstniecības iestādē. Smago kravas automašīnu vadītāji no medicīniskās palīdzības atteicās, kā arī abām personām netika konstatēts reibums. Policija noskaidro notikušā apstākļus, uzsākts kriminālprocess.

Kā liecina Valsts policijas informācija, aizvadītajā diennaktī valstī reģistrēti 97 ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši 16 cilvēki un viens gājis bojā. Kopā ceļu satiksmes jomā sastādīti 575 administratīvo pārkāpumu protokoli, tajā skaitā 192 par ātruma pārsniegšanu, viens par agresīvo braukšanu un septiņi par transportlīdzekļa vadīšanu alkohola reibumā.

Pēdējo nedēļu laikā uz Latvijas ceļiem notikuši vairāki traģiski ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietuši vai gājuši bojā cilvēki

Pirmdien, 4. jūnijā, netālu no Ulbrokas kāda busiņa šoferis un pasažieris piedzīvojuši sadursmi ar vairākus desmitus tonnu smagu kravas auto. 

Kā vēsta raidījums “Degpunktā”, jūnija sākumā uz Jūrmalas šosejas noticis traģiskā negadījums, kurā dzīvību zaudējusi kāda pensionāre.

Savukārt maija izskaņā traģisks negadījums Ogrē laupīja kāda pusaudža dzīvību. 

Ceļu satiksmes negadījumā, kas 25. maijā notika Jūrmalas gatvē Rīgā, traumas guva viens cilvēks.

Sākoties aktīvai riteņbraukšanas sezonai, notikuši arī negadījumi, kuros cietuši velosipēdisti. 

14 komentāri