Komentāri

Raidījuma “Degpunktā” reportieris iesūtījis video, kurā redzams, kā kāds manāmi iereibis šoferis “vizinās” pa zālāju dzīvojamajā zonā. Aculiecinieks steidz apturēt dzērušo šoferi, atņem viņam atslēgas, kā arī izsauc policiju. 

Degpunktā reportieris

5. aprīlī pulksten 09:10 Liepājā, redzot, ka “Ford Fiesta” pārvietojos pa zālāju dzīvojamā zonā, paņēmu telefonu sāku filmēt, bija skaidri redzams, ka šoferis ir alkohola reibumā. Gribēju zvanīt jau policijai, bet pieņēmu lēmumu, sekot viņam, kamēr aizskrēju pēc auto, šis jau bija aizbraucis. Devos meklēt – nekur tālu nebija ticis. Apturēju šoferi, piegāju klāt pie loga. Tur bija skaidrs, ka šoferis ir alkohola reibumā. Uzsāku sarunu, jo vajadzēja izraut atslēgas no aizdedzes. Viņam logs bija nedaudz atvērts. Sarunas laikā vīrietis nedaudz vēl pavēra logu vaļā, tā uzreiz ķēros pie aizdedzes atslēgas un izdevās izraut ārā no mašīnas. Tikko atslēgas rokā, tā zvanīju ceļu policijai. Vīrietis uzreiz sāka izrādīt agresiju. 7 minūšu laikā ieradās policija. Atdevu atslēgas policijai un tālāk viņi pārņēma lietas kārtošanu.

Video!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl