Komentāri

Raidījuma “Degpunktā” reportieris iesūtījis video, kurā redzams, kā kāds manāmi iereibis šoferis “vizinās” pa zālāju dzīvojamajā zonā. Aculiecinieks steidz apturēt dzērušo šoferi, atņem viņam atslēgas, kā arī izsauc policiju. 

Degpunktā reportieris

5. aprīlī pulksten 09:10 Liepājā, redzot, ka “Ford Fiesta” pārvietojos pa zālāju dzīvojamā zonā, paņēmu telefonu sāku filmēt, bija skaidri redzams, ka šoferis ir alkohola reibumā. Gribēju zvanīt jau policijai, bet pieņēmu lēmumu, sekot viņam, kamēr aizskrēju pēc auto, šis jau bija aizbraucis. Devos meklēt – nekur tālu nebija ticis. Apturēju šoferi, piegāju klāt pie loga. Tur bija skaidrs, ka šoferis ir alkohola reibumā. Uzsāku sarunu, jo vajadzēja izraut atslēgas no aizdedzes. Viņam logs bija nedaudz atvērts. Sarunas laikā vīrietis nedaudz vēl pavēra logu vaļā, tā uzreiz ķēros pie aizdedzes atslēgas un izdevās izraut ārā no mašīnas. Tikko atslēgas rokā, tā zvanīju ceļu policijai. Vīrietis uzreiz sāka izrādīt agresiju. 7 minūšu laikā ieradās policija. Atdevu atslēgas policijai un tālāk viņi pārņēma lietas kārtošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl